Księżna Kate zaskoczyła. Fani oszaleli, gdy przyłożyła dziecięce ubranko do brzucha

Kilka dni temu Księżna Walii Kate Middleton złożyła niespodziewaną wizytę w The Baby Bank. Pomagała tam w sortowaniu darów dla potrzebujących rodzin. Fani oszaleli na widok zdjęcia, na którym przyłożyła dziecięce ubranko do brzucha.

Księżna Kate złożyła wizytę w organizacji zajmującej się pomocą dla potrzebujących rodzin The Baby Bank
Księżna Kate złożyła wizytę w organizacji zajmującej się pomocą dla potrzebujących rodzin The Baby Bank Jeremy Selwyn - WPA Pool/Getty ImagesGetty Images

Księżna Kate słynie ze swojego zamiłowania do angażowania się w inicjatywy społeczne. Swoją działalnością zachęca innych do pomagania, a także podkreśla znaczenie organizacji charytatywnych. Kate Middleton chętnie odwiedza organizacje pozarządowe, które swoją działalność skupiają na celach charytatywnych. Latem 2020 roku złożyła wiele wizyt w siedzibach organizacji pomagającym rodzinom w całym kraju, ostatecznie koordynując darowiznę 10 000 przedmiotów od 19 brytyjskich marek.

Jednakże w ostatnim czasie księżna Kate swoją uwagę postanowiła skierować na lokalną społeczność. W zeszłym roku Kate Middleton i książę William przeprowadzili się z dziećmi do małego domku na terenie posiadłości w pobliżu zamku Windsor. Od tamtego czasu kładzie szczególny nacisk na uczestniczenie w życiu lokalnej społeczności, a także docenianie mniejszych organizacji działających na terenie Windsoru.

Zdanowicz pomiędzy wersami: Odc. 55: Aleksandra KwaśniewskaINTERIA.PL

W poniedziałek 24 kwietnia odwiedziła The Baby Bank, czyli organizację, która zbiera datki dla potrzebujących rodziców w Windsorze i pobliskich miastach. Jej wizyta nie skończyła się jednak na zwiedzeniu siedziby organizacji, czy też rozmowie z wolontariuszami. Księżna postanowiła pomóc w sortowaniu darów dla rodzin, w tym ubranek dla niemowląt oraz zabawek dla dzieci.

Zdjęcia z wizyty opublikowała na swoim Instagramie, pisząc:

"Rodziny w potrzebie w całej okolicy mogą polegać na Banku Dziecka w Windsor, który dostarcza wszystko od zestawów startowych dla noworodków po wózki, łóżka i koce."

Księżna Kate rozczuliła się na widok zabawek i śpioszka

Podczas sortowania darów księżna Kate niejednokrotnie się rozczuliła. Przeglądając zawartość pudła z zabawkami, natknęła się na figurkę reprezentującą postać z filmu “Toy Story". Biorąc ją w swoje ręce, wspomniała, że jej córka księżniczka Charlotte jest wielką fanką tego filmu.

Fani oszaleli na widok zdjęcia, na którym księżna Kate przykłada dziecięce ubranko do swojego brzucha. Widok śpioszków dla niemowląt spowodował nagły przypływ nostalgii. Podczas pracy z wolontariuszami księżna wspomniała o swoim synu Louisie. Książę ostatnio obchodził piąte urodziny.

Czuję się, jakby to było wczoraj, że byli tacy malutcy. Oni naprawdę rosną tak szybko
zacytowało księżną Kate Vanity Fair.
Księżna Kate rozczuliła się biorąc w ręce ubranko dla niemowlaka
Księżna Kate rozczuliła się biorąc w ręce ubranko dla niemowlaka Jeremy Selwyn - WPA Pool/Getty ImagesGetty Images

Stylizacja księżnej Kate. Jak zwykle pokazała klasę

Księżna Kate jak zwykle zachwyciła swoją minimalistyczną stylizacją. Na wizytę założyła elegancką beżową marynarkę Reissa, biały t-shirt oraz czarne garniturowe spodnie. Stylizację dopełniła złotymi kolczykami, naszyjnikiem z cytrynem, a także balerinkami Boden ze zdobieniem. Jak zwykle Kate Middleton pokazała swoją klasę i kobiecość.

Księżna Kate na wizycie w The Baby Bank wyglądała kobieco i elegancko
Księżna Kate na wizycie w The Baby Bank wyglądała kobieco i elegancko Jeremy Selwyn - WPA Pool/Getty ImagesGetty Images
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas