Reklama

Reklama

Księżna Kate pokazała się bez pierścionka zaręczynowego

Klasyczny pierścionek z szafirem to ozdoba, z którą Kate nigdy się nie rozstawała. Jednak kilka dni temu księżna pokazała bez tej eleganckiej błyskotki na palcu. Jak się okazuje, przyczyną zmiany wcale nie jest małżeńska sprzeczka…

Rodzina królewska, zawsze stanowiąca wdzięczny temat dla portali plotkarskich i kolorowej prasy, ostatnio budzi szczególne zainteresowanie. Nic dziwnego: najpierw Harry zdecydował się zrezygnować z pełnienia oficjalnych funkcji, później w Pałacu Buckingham wykryto koronawirusa. Test na obecność SARS - CoV  - 2 pozytywnie przeszedł książę Karol. Jego choroba wpłynęła na życie całej rodziny: William podjął decyzję o powrocie do pracy jako pilot powietrznego ambulansu, Kate zaś narzuciła sobie higieniczny reżim.

Jak podaje "New York Post" jednym z jego elementów jest prawdopodobnie rezygnacja z biżuterii na dłoniach. "Skóra pod pierścionkami to obszar, który trudniej oszyścić myjąc ręce, mogą się tam więc rozwijać szkodliwe drobnoustroje" - pisze dziennik, powołując się na naukowe badania.

Reklama

Księżną bez pierścionka (ale w obrączce) można zobaczyć na Instagramie. Na opublikowanych niedawno zdjęciach  Kate i William pokazują, jak wygląda ich home office. "Izolacja i brak kontaktu z innymi mogą mieć poważne skutki dla naszego zdrowia psychicznego. Książę i Księżna Cambridge pozostają w stałym kontakcie z ekspertami i organizacjami, by zrozumieć z jakim problemem się mierzymy" - czytamy na Instagramie. 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje