Reklama

Reklama

Kylie Minogue nie jest spokojna z powodu diagnozy

Kylie Minogue nadal "nie jest spokojna" z powodu diagnozy raka piersi, dziesięć lat po tym, kiedy zupełnie pozbyła się choroby.

Autorka hitu "Spinning Around" została zdiagnozowana w 2005 roku, ale rok później całkowicie pozbyła się choroby, po tym jak przeszła częściową mastektomię oraz serie chemioterapii i radioterapii.

Wypowiadając się na temat konieczności systematycznego chodzenia na badania powiedziała:

 - Teraz to już tylko formalność, nie muszę badać się tak często. Kiedy minęło dziesięć lat od pozbycia się choroby po prostu wybuchnęłam płaczem. To naprawdę długi proces. Znowu powiedziałam więcej, niż powinnam, ponieważ wydawało mi się, że ludzie mają potrzebę takiej wiedzy, ale nikt tak naprawdę nie zna całej historii. To naprawdę długi proces i ma wpływ dosłownie na wszystko.

- Czasami nie mogę być przez to spokojna. Myślę: Cholera, chciałabym móc nosić to, co przedtem'.. To zmienia mnóstwo rzeczy. Święta to czas, kiedy zatrzymujemy się i myślimy też o takich rzeczach. Z kim chcę spędzić święta? Za kim tęsknię? Kogo już nie ma? To rani moje serce, kiedy myślę przez co musiała przejść moja rodzina.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje