Reklama

Lila Moss jest chora na cukrzycę. Fani dziękują córce Kate Moss za szczerość

Lila Moss, córka Kate Moss umieściła na Instagramie swoje zdjęcie z pokazu Fendi x Versace w Mediolanie. Fani oniemieli z zachwytu. Nie chodziło bynajmniej o stylizację i sam występ modelki, ale pewien bardzo znaczący detal. Pompę insulinową widoczną na lewej nodze modelki. To wywołało prawdziwe poruszenie na profilu Moss. Internauci dziękowali jej za ten gest.

Na wybiegu modelka pojawiła się w białym kostiumie kąpielowym z charakterystycznymi dla Versace ornamentami, marynarce w odcieniach bieli i różu i złotych szpilkach.

Można powiedzieć, że chodzenie po wybiegu Lila wyssała z mlekiem matki, nic dziwnego, że fani byli zachwyceni jej obecnością na pokazie. Jednak nie tylko swoboda w poruszaniu się przykuła uwagę fanów 19-letniej modelki. Na lewym udzie Lily w okolicy biodra można dostrzec białe urządzenie - bezdrenową pompę insulinową.

Fani dziękują Lili Moss

Obok komentarzy komplementujących to, jak prezentowała się na pokazie, posypały się również podziękowania. Fani dziękowali za gest, jaki zdecydowała się wykonać Lila. 

Choroba córki Kate Moss

Reklama

O swojej dolegliwości córka słynnej modelki powiedziała dopiero rok temu. Zapytana przez serwis “The Kit" czego ludzie o niej nie wiedzą, odparła: “prawdopodobnie niewiele osób wie o tym, że mam cukrzycę. To choroba, której nie widać z zewnątrz, zatem patrząc na mnie nikt raczej się tego nie spodziewa. Mam cukrzycę typu 1" - wyjaśniła modelka, deklarując, że chciałaby jak najbardziej pomóc w szerzeniu wiedzy i świadomości na ten temat. 

Zapewne nie spodziewała się wtedy, że ten pozornie niewielki gest, jaki uczyniła na pokazie będzie tak wielkim wsparciem dla osób zmagających się z chorobą, ale również będzie tak pomocny dla rodziców dzieci dotkniętych cukrzycą typu 1. 


***
Przeczytaj również: 


Radliniec, czyli wzorcowa niemiecka wieś. Jaka jest jej historia?

Księżna Kate zachwyciła w Irlandii! Pokazała dotąd nieznaną twarz!

Metamorfoza Dawida Ogrodnika! Aż trudno go rozpoznać!

Zobacz również: 


PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Kate Moss | cukrzyca
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy