Reklama

Reklama

Lindsay Lohan jest nadal zaręczona z Egorem Tarabasovem

Gwiazda filmu "Wredne dziewczyny" przebywa obecnie na wakacjach ze swoimi przyjaciółkami na Sardynii.

Gwiazda filmu "Wredne dziewczyny" przebywa obecnie na wakacjach ze swoimi przyjaciółkami na Sardynii po tym, jak pokłóciła się ze swoim narzeczonym. Mimo to para ma nadzieję, że uda jej się odbudować relacje.

30-letnia aktorka ma nadzieję, że wszystko dobrze się skończy, ale jej znajomi są prawdopodobnie zaniepokojeni tym, że gwiazda przymyka oko na zachowanie Egora - podaje "TMZ".

Tymczasem przyjaciółka Lindsay - Hofit Golan - wyznała wcześniej, że aktorka robi sobie przerwę od związku, ale para nie rozstała się jeszcze na dobre.

Powiedziała: - Te wakacje są niesamowite. Nie są to wakacje singielek czy wypad leczący złamane serce po rozstaniu. Lindsay robi sobie przerwę od związku i pojechała z nami na wakacje. Wszystkie związki mają dobre i złe dni i to samo dzieje się w przypadku Lindsay i Egora. Przechodzą trudny czas, ale nie oznacza to, że rozstali się na dobre. Lindsay po prostu potrzebowała przerwy.

Hofit zaprzeczyła również temu, co powiedział ojciec Lindsay - Michael - a mianowicie, że gwiazda filmu "Zakręcony piątek" jest w ciąży.

Dodała:- Poddajemy się zabiegom akupunktury, masażom, rozciąganiu, pijemy dużo zielonych soków, odkrywamy jaskinie, łowimy ryby, pływamy i robimy różne inne rzeczy. Lindsay i ja znamy się od wielu lat i jesteśmy bliskimi przyjaciółkami. Ona jest lojalną i niesamowitą osobą. Niestety inne osoby, nie będę wymieniać nazwisk, mówią, że jest w ciąży, co nie jest prawdą.

Reklama


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje