Reklama

Reklama

​Lisa Kudrow wyjawiła, że nakręcono już kilka scen do oczekiwanego odcinka specjalnego "Przyjaciół"

Kudrow, która wcieliła się w kultowym sitcomie w zwariowaną hipiskę Phoebe Buffay, w internetowym programie audio "Literally! With Rob Lowe" powiedziała, że nie może się już doczekać wiosennego spotkania na planie filmowym. Co więcej, prace już się rozpoczęły.

Z powodu pandemii koronawirusa realizacja odcinka specjalnego "Przyjaciół" dla platformy HBO Max była już wielokrotnie przekładana. W Internecie pojawiły się nawet plotki, że zupełnie go skreślono. Teraz Kudrow zdradziła, że zdjęcia mają być wznowione na wiosnę tego roku. Co więcej, ona i pozostali bohaterowie sitcomu: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matthew Perry, Matt LeBlanc i David Schwimmer nakręcili już kilka scen na tę okoliczność.

Reklama

Dodała, że to nie będzie fabularny dodatek do słynnej serii. Aktorzy nie wcielą się w dawne role, za to porozmawiają ze sobą i powspominają. "To nie jest restart" - stwierdziła. "Nie mamy scenariusza, nie przedstawiamy naszych postaci. To po prostu nasze wspólne spotkanie, pierwsze od 2004 roku, gdy serial się zakończył".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje