Reklama

Reklama

Liza Minnelli na odwyku

Legendarna aktorka od lat zmaga się z uzależnieniem od alkoholu i substancji odurzających. Teraz przebywa na kuracji odwykowej w jednej z klinik w Malibu. Jak donosi tabloid „The Mirror”, Liza robi „ogromne postępy” w powrocie do zdrowia.

- Choroba, jaką jest uzależnienie, towarzyszyła mi przez całe życie. Odziedziczyłam ją. Jednak zawsze próbowałam z nią walczyć, gdy tylko wracała, prosiłam o pomoc - mówiła Liza Minnelli w 2008 roku, kiedy po raz pierwszy publicznie przyznała się do alkoholizmu.

Reklama

Choć aktorka zmaga się z uzależnieniem od lat, na ostatnim odwyku była ponad 10 lat temu. Teraz znów postanowiła skorzystać z pomocy specjalistów i najwyraźniej  ta metoda daje efekty.  - Liza robi ogromne postępy - mówi jeden z jej terapeutów w rozmowie z dziennikarzami "The Mirror" - Dzielnie walczy z uzależnieniem.

Nałogi to nie jedyny problem zdrowotny, z jakim w swoim życiu musiała zmierzyć się Minnelli. W 2000 roku została ugryziona przez moskita. Ugryzienie wywołało komplikacje, które mogły skutkować odebraniem aktorce sprawności i zmusić ją do zakończenia kariery. Liza w okresie rekonwalescencji musiała na nowo nauczyć się chodzić i mówić.

Miejmy nadzieję, że sprosta również walce z nałogiem.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje