Reklama

Reklama

Maciej Musiał: Złoty chłopiec

Jeszcze nie skończył liceum, a na koncie ma już fortunę! Zdobył ją zaledwie w trzy lata. SHOW sprawdza, jak mu się to udało i na co młody aktor wydaje pieniądze.

Na swoje wydatki dostaję od rodziców kieszonkowe. Nie wiem, ile pieniędzy do tej pory zarobiłem", mówił niedawno Maciej Musiał (18). Okazuje się, że to niebagatelna suma! Mimo młodego wieku Maciej ma głowę do interesów. Kilka tygodni temu razem z kolegą po fachu, Tomaszem Karolakiem (42), był konferansjerem na imprezie, za którą ponoć zainkasował aż 20 tysięcy złotych! To jeszcze nic. Od niedawna możemy oglądać spot jednej z sieci telefonii komórkowych, w którym gra cała obsada serialu "Rodzinka.pl". Według naszych informacji, wynagrodzenie Macieja to 150 tysięcy złotych! Gaża za udział w reklamie szminki Baby Lips Maybelline pozostaje tajemnicą. Ale można się domyślać, że kwota ma co najmniej kilka zer...

Reklama

"Za dzień zdjęciowy Musiał dostaje kilka tysięcy", zdradza nam osoba z produkcji serialu "Rodzinka. pl" i dodaje, że stawka Maćka w ostatnim czasie znacznie wzrosła. "Kiedy zaczynał, dostawał 700 złotych za dzień zdjęciowy. Dziś ma ponad 3 tysiące", słyszymy. Sezon kręci się przez ok. 20 dni, co daje nastolatkowi okrągłą sumę 60 tysięcy złotych.

Aktor dobrze zarabia też w "The Voice of Poland" (ok. 3 tysiące zł za odcinek). A dzięki roli w filmie "Mój biegun" mógł się wzbogacić o 60 tysięcy. Kolejnych kilka tysięcy dostaje za dubbingowanie produkcji dla dzieci. W samym tylko 2013 roku Maciej wziął udział w dwóch: "Samoloty" i "Kumba". Obrotny chłopak, jak większość kolegów po fachu, dorabia też na tzw. chałturach. Ostatnio prowadził spotkanie z fankami disneyowskiej produkcji "Violetta". Za kilka godzin pracy dostał podobno 3 tysiące złotych.

"Musiał jest dziś jedną z najbogatszych gwiazd młodego pokolenia", podsumowuje w rozmowie z SHOW znana menedżerka gwiazd. "Nie ma konkurencji. Nikt z nastoletnich aktorów nie depcze mu po piętach. Jeśli ktoś ma zagrać syna w serialu, pierwsza myśl producenta to: Musiał". Nic dziwnego, że zasypywany jest ofertami pracy. Na pytanie, co aktor robi z zarobionymi pieniędzmi, jego mama Anna Musiał odpowiada wymijająco: "Gospodaruje nimi rozsądnie". Niedawno w Internecie ukazały się zdjęcia z ich wspólnej wizyty w sklepie z komputerami.

Za kupiony sprzęt zapłaciła pani Anna! Można by się spodziewać, że wzorem swoich rówieśników zza oceanu aktor wydaje zarobione pieniądze na imprezy i drogie samochody. Nic bardziej mylnego! Jak ustalił SHOW, młody gwiazdor swoje pieniądze oszczędza. Mówi się, że chce wyjechać do Hollywood albo ruszyć w podróż dookoła świata. "Syn ma mnóstwo planów. Po maturze studia za granicą to jeden z nich", tłumaczy nam jego mama. Zaskakujące? Coś nam mówi, że ten chłopak jeszcze nieraz nas zadziwi.

Justyna Kasprzak

Show
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Musiał

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy