Reklama

Reklama

Mackenna i Taylor Patterson-Hall. Siostry bliźniaczki wyglądają jak Ariana Grande!

Mackenna i Taylor Patterson-Hall to piękne młode kobiety, które są fankami Ariany Grande do tego stopnia, że postanowiły skopiować jej styl. Patrząc na zdjęcia sióstr bliźniaczek, można odnieść wrażenie, że są sobowtórami znanej wokalistki. Wyglądają zupełnie jak ona!

Mackenna i Taylor Patterson-Hall z Kanady mają na TikToku ponad 40 tysięcy followersów, a na Instagramie ich wspólny profil obserwują już około 4 tysiące użytkowników. 

Ta liczba wciąż rośnie, ponieważ siostry bliźniaczki z Ontario w Kanadzie są aktywnymi użytkowniczkami social mediów. Regularnie publikują zdjęcia i filmiki, na których potrzebę wcielają się w znaną piosenkarkę, Arianę Grandę

Mackenna i Taylor Patterson-Hall mają po 20 lat i dwa lata temu postanowiły, że będą kopiować styl popularnej gwiazdy. Obie są jej fankami i uwielbiają modę, więc transformacja w wokalistkę sprawia im nie lada przyjemność. 

Siostry bliźniaczki kopiują styl Ariany Grande

Reklama

Taka przemiana wymaga jednak od nich specjalnego przygotowania. 

Oczywiście, w transformacji pomaga im fakt, że obie mają delikatną urodę i filigranowe sylwetki, tak samo, jak Ariana Grande, jednak muszą stosować sztuczną opaleniznę, planować codzienne outfity i nosić długie kucyki, aby w pełni móc wcielić się w rolę artystki. 

Wielu fanom podoba się, to, że Mackenna i Taylor Patterson-Hall wcielają się w rolę znanej piosenkarki, ale są i tacy, którzy nie szczędzą im słów krytyki, ponieważ uważają, że takie kopiowanie jest złe. 

One jednak uważają, że nie ma w tym niczego, co mogłoby budzić negatywne reakcje.

Spójrzcie tylko na zdjęcia sióstr! 

Naprawdę są aż takie podobne do Ariany Grande

Czytaj również: 

Aleksandra Domańska. Kim jest gwiazda serialu "Mecenas porada"?

Żona multimilionera nie żyje. Co się stało? 

Do czego w zasadzie są potrzebne komary? 

Zobacz także: 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje