Reklama

Reklama

Madonna broni swoich umiejętności wychowawczych

15-letni syn piosenkarki zrezygnował z trasy koncertowej "Rebel Heart", w którą wyruszył razem ze swoją matką, i przeprowadził się do swojego ojca - Guya Ritchiego - który mieszka w Londynie. Na swoim Instagramie Madonna pochwaliła "silne i niezależne pracujące mamy", podczas gdy mówi się, że ona i Guy stoczą walkę o prawa rodzicielskie

Madonna zamieściła swoje zdjęcie z Rocco i innymi dziećmi - Lourdes, Davidem i Mercy - które podpisała w następujący sposób: - Można pracować i być dobrą matką!!! Przykro mi, że nie żyjemy w społeczeństwie, które wspiera silne i niezależne pracujące mamy! Musimy o to walczyć!

Według "TMZ" Rocco i jego ojciec uważają, że bardziej "stabilny i kochający" jest dom Guya, jego żony Jacqui Ainsley i ich trójki dzieci - Rafaela, Rivki i Leviego.

Nastolatek sądzi, że twórczyni hitu "Like a Virgin" chce mieć nad wszystkim kontrolę i nie poświęca mu wystarczająco uwagi.

Reklama

Z tego powodu Guy wynajął adwokata i przygotowuje się do sądowej walki o prawa do opieki nad synem, który miesiąc temu zrezygnował z udziału w trasie koncertowej Madonny i nie chciał spędzić z nią Świąt Bożego Narodzenia.

Rocco musi w przyszłym miesiącu wrócić do USA, aby odpowiedzieć na pytania nowojorskiego sędziego.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy