Reklama

Reklama

Madonna wydała 200 tys. euro na konie

Amerykańska piosenkarka Madonna wydała 200 tys. euro na zakup koni. Oba nabyte przez artystkę zwierzęta to konie czystej krwi luzytańskiej.

Jak poinformował treser zakupionych przez Madonnę koni Damas Teixeira, nabycie zwierząt było od pewnego czasu "marzeniem piosenkarki".

"Madonna kupiła oba konie od naszej firmy Cavalos na Areia. Po raz pierwszy, w maju 2017 r. piosenkarka jeździła na nich w Comporcie, na południe od Lizbony. Od tego czasu o niczym innym nie marzyła bardziej, jak o nabyciu tych zwierząt" - powiedział Teixeira, który wciąż dogląda obu koni.

Portugalczyk ujawnił, że sprawdzian obu koni przez Madonnę odbywał się zarówno na położonych wokół Comporty polach ryżowych, jak też na pobliskich wydmach i na plaży.

Reklama

Madonna, która w 2017 r. na stałe zamieszkała w Lizbonie, często przebywa na portugalskiej prowincji, głównie w regionie Alentejo. Często artystka spędza tam czas właśnie na jeździe konnej.

"O wypadach na portugalską prowincję Madonna informowała już kilkakrotnie za pośrednictwem swoich profili na portalach społecznościowych. Wiadomości te czytane przez sympatyków artystki na całym świecie są doskonałą formą promocji naszego kraju" - powiedział lizboński fan piosenkarki Antonio Fonseca.

Wiosną tego roku Madonna kilkakrotnie wyjeżdżała do rolniczego regionu Alentejo. Była m.in. na farmie w Reguengos de Monsaraz, przy wschodniej granicy z Hiszpanią. Również podczas tego wypadu jeździła konno.

W grudniu ub.r. Madonna po kilku miesiącach poszukiwań znalazła miejsce, w którym na stałe zamieszkała w Lizbonie. Celebrytka zdecydowała się na Palacio Ramalhete przy ulicy Janelas Verdes.

Pałac, w którym zamieszkała artystka, należy do hotelowej firmy Atmosphere Hospitality Group, i dotychczas był wynajmowany turystom odwiedzającym stolicę Portugalii. Przeprowadzkę do wybudowanego w XVII w. obiektu piosenkarka rozpoczęła w styczniu.

Z Lizbony Marcin Zatyka (PAP Life)

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama