Reklama

Reklama

Maffashion: Nigdy nie funkcjonowałam ponad stan

Julia Kuczyńska, gwiazda blogosfery, znana jako Maffashion, stara się rozsądnie podchodzić do zakupów i wydawania pieniędzy. Od rodziców, którzy musieli utrzymać dom przy skromnym budżecie, nauczyła się gospodarności.

Kiedy w wieku 19 lat wyprowadziła się z domu i zaczęła pracować, od początku wiedziała, że najpierw trzeba odłożyć pieniądze na opłaty, a dopiero to, co zostanie, można przeznaczyć na przyjemności. Jak deklaruje: - Nigdy nie funkcjonowałam ponad stan.

Reklama

- Naoglądałam się za dziecka, jak rodzice siedzą w kuchni i rozpisują wypłaty, co idzie na co, ile na święta... Nie daj Boże, jeśli ktoś miał wizytę u dentysty albo coś się zepsuło w domu - nagle tych pieniędzy nie było, więc rodzice pożyczali od sąsiadów i za miesiąc przede wszystkim trzeba było oddać. Zawsze miałam ten obraz przed oczami i nawet jeśli o czymś marzyłam, coś chciałam mieć, to czekałam cierpliwie na dzień, kiedy miałam trochę więcej pieniędzy - blogerka zwierza się w książce "Całe szczęście jestem kobietą", która jest zbiorem wywiadów z inspirującymi kobietami. Autorkami tej publikacji są Roma Gąsiorowska i dziennikarka Sylwia Stano.

Dowiedz się więcej na temat: Maffashion

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje