Reklama

Reklama

Maffashion w ogniu krytyki. "Promujesz te zbiórki jak kolejny produkt"

Maffashion jest jedną z najpopularniejszych influencerek. Za pomocą mediów społecznościowych dzieli się z fanami swoją codziennością. Tym razem postanowiła pokazać wiadomość od fanki, która nie szczędziła jej niemiłych słów.

Maffashion, czyli Julia Kuczyńska w polskim show-biznesie zasłynęła za sprawą modowego bloga. Dziś jest jedną z najpopularniejszych influencerek. 

Julia Kuczyńska niedawno przywitała na świecie pierwsze dziecko, ale mimo to jej kariera nie zwolniła tempa. To, jak godzi życie młodej mamy z życiem zawodowym, pokazuje na instagramowym profilu. 

Maffashion w mediach społecznościowych publikuje nie tylko rodzinne ujęcia i zdjęcia z pracy. Chętnie wyraża swoje opinie i poglądy. 

O tym, że osoby publiczne są narażone na krytykę w internecie, wiadomo nie od dziś. Tym razem przekonała się o tym Julia Kuczyńska. 

Reklama

Influencerka dostała niemiłą wiadomość od internautki, która wyraźnie zaznaczyła, że nie podoba się jej udostępnianie zbiórek pieniędzy na osoby potrzebujące, najczęściej chore dzieci.

Obserwatorka swoją wiadomość rozpoczęła od tego, że nie da się wyszukać profilu influencerki, a to może mieć wpływ na pozyskiwanie szerszej grupy odbiorców. Później jednak postanowiła zaatakować Maffashion.

Internautka ponadto stwierdziła, że influencerka, zamiast udostępniać zbiórki sama powinna wpłacić wynagrodzenie za jedną z kampanii. 

Fani influencerki nie kryli oburzenia i przy okazji okazali wsparcie. Julia Kuczyńska postanowiła nie przejmować się takimi wiadomościami, a w opisie pod zdjęciem wspomniała o kolejnej zbiórce pieniędzy na leczenie małego chłopca. 

Czytaj więcej:

Wszyscy śpiewali jego wielki hit. Co teraz robi James Blunt?

Natalia Avelon w najmodniejszych spodniach sezonu!

Taylor Swift zadała szyku na nowojorskiej premierze

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Maffashion

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje