Reklama

Reklama

Magazyn Vanity Fair opublikował listę najlepiej ubranych gwiazd.

Księżna Kate Middleton, zdobywczyni Oscara Lupita Nyong’o i projektant Karl Lagerfeld znaleźli się na liście najlepiej ubranych osób na świecie magazynu "Vanity Fair".

Na szczycie zestawienia znalazła się Lupita Nyong'o, aktorka nagrodzona Oscarem za rolę w filmie "Zniewolony".  Czarnoskóra aktorka jest uznawana za modowe objawienie roku. Mimo, że od niedawna pojawia się na salonach już może poszczycić się okładką w magazynie "Vogue" i rolą ambasadorki marki kosmetycznej Lancome.

Sukces Lupity Nyong’o jest tym większy, że w tym roku aktorka  po raz pierwszy znalazła się w zestawieniu. Obok niej debiutowali m.in. Emma Watson, Michelle Dockery i Benedict Cumberbatch.

Pytana o ikony stylu, Nyong’o wskazuje Audrey Hepburn i Elizabeth Taylor. 

Reklama

Kate Middleton, która w 2011 roku znalazła się na pierwszym miejscu, tym razem trafiła na listę "Hall of fame" w towarzystwie nazwisk takich jak: Karl Lagerfeld, Jeff Koons czy Pharell Williams. 

Polka, Klaudia Arciszewska, trafiła do kategorii "najlepiej ubranych czytelników Vanity Fair". W ramach plebiscytu, każdy z fanów gazety mógł wysłać do redakcji zdjęcie swojej stylizacji, a jury wybierało najlepszą z nich.

W sumie na liście znalazły się 42 nazwiska.

Międzynarodowa Lista Najlepiej Ubranych po raz pierwszy została opracowana przez magazyn Vanity Fair w 1940 roku. Jej pomysłodawczynią była Eleanor Lambert , założycielkę organizacji Council of Fashion Designers of America, której celem jest wspieranie amerykańskich projektantów. Dziś, jury plebiscytu składa się z czterech  anonimowych pracowników Vanity Fair oraz redaktorów innych pism, zaproszonych do współpracy.

Międzynarodowa Lista Najlepiej Ubranych od lat jest jednym z najbardziej prestiżowych zestawień w świecie mody.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje