Reklama

Reklama

Maja Hyży o przygotowaniach do porodu. "Zostały mi dwa tygodnie"

Maja Hyży chętnie dzieli się z internautami swoją codziennością. Często opowiada o ciąży i publikuje zdjęcie zaokrąglonego brzuszka. Tym razem piosenkarka postanowiła zdradzić, jak jej idą przygotowania do porodu. Okazuje się, że zostało jej mało czasu, a jeszcze nie przygotowała wyprawki.

Maja Hyży znów zostanie mamą

Maja Hyży jest już mamą bliźniaków Wiktora i Alexandra. Chłopcy są owocem związku z Grzegorzem Hyżym. Piosenkarka z Konradem Kozakiem wspólnie wychowuje córkę Antoninę, ale już niedługo urodzi się ich druga pociecha. 

Maja Hyży właśnie potwierdziła, jakie imię otrzyma dziewczynka. "Już oficjalnie mogę napisać, że przywitamy na świecie Zosię" - można przeczytać na Instagramie.

Maja Hyży o przygotowaniach do porodu

Maja Hyży stara się być w stałym kontakcie ze swoimi obserwatorami, dlatego też często publikuje nowe zdjęcia i opowiada, co u niej słychać. Internauci chętnie śledzą jej codzienność i komentują posty.

Reklama

Tym razem piosenkarka postanowiła opowiedzieć o przygotowaniach do porodu. Jak się okazuje, zostało jej mało czasu na skompletowanie najpotrzebniejszych rzeczy. Piosenkarka przy okazji zapytała fanki, czy one również tak późno zaczęły swoje przygotowania.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internautki podzieliły się swoimi doświadczeniami i wiele z nich przyznało, że tak samo nazwały swoje córki. 

Nie zabrakło również miłych słów. Jak zwykle Maja Hyży została zasypana komplementami. "Pięknie", "Stylizacja przecudowna" - można przeczytać pod zdjęciem. 

***

Zobacz także:

Książę Harry zdenerwował się na Meghan! Po wizycie w Wielkiej Brytanii przejrzał na oczy...

Maja Sablewska znów kusi. Opublikowała odważne zdjęcie

Anna Lewandowska odsłania brzuch w letniej stylizacji. Co za figura!


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Maja Hyży

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy