Reklama

Reklama

Maja Sablewska znów kusi. Opublikowała odważne zdjęcie

Maja Sablewska regularnie publikuje posty na instagramowym profilu. Budzą one niemałe kontrowersje, bo nie każdemu internaucie podobają się odważne ujęcia celebrytki. Maja Sablewska raczej się tym nie przejmuje, bo znów postanowiła udostępnić roznegliżowane zdjęcie. Jak zareagowali jej obserwatorzy?

Maja Sablewska na odważnych zdjęciach

Maja Sablewska dała się poznać jako menadżerka gwiazd. Zrezygnowała jednak z tego zajęcia i skupiła się na swojej karierze. Była jurorką w show muzycznym, a później prowadziła program modowy. To sprawiło, że o Mai Sablewskiej zrobiło się głośno.

Grono fanów celebrytki cały czas rośnie, a na Instagramie śledzi ją ponad pół miliona osób. Maja Sablewska stara się więc regularnie publikować nowe posty. 

Na jej instagramowym profilu nie brakuje zdjęć w bieliźnie oraz takich, na których pokazuje niemalże nagie ciało. Mimo że nie wszyscy internauci pochwalają publikowanie takich zdjęć, to Maja Sablewska nadal dzieli się ze światem pikantnymi kadrami.

Reklama

Maja Sablewska opublikowała zdjęcie z łóżka

Maja Sablewska znów zaskoczyła swoich fanów, mimo że to nie pierwszy raz, gdy wstawiła tak śmiałe ujęcie. 

Celebrytka właśnie zdecydowała się udostępnić zdjęcie z łóżka. Widać, że pozowanie przed aparatem sprawia jej przyjemność i nie ma problemu z nagością, bo uśmiech nie schodził jej z twarzy.

Maja Sablewska nagie ciało zakryła jedynie gazetą, ale tym razem kadr spodobał się internautom. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, a fani nie szczędzili jej miłych słów. "To jest dzieło", "Najpiękniejsze nogi świata", "Bogini", "Jak zawsze pięknie" - można przeczytać pod zdjęciem.

***

Zobacz także:

Kasia Cichopek wyznaje: "Jestem szczęśliwa". Niebywałe, za co jest wdzięczna Hakielowi!

Małgorzata Rozenek w sandałach z piórami. To hit na wakacje!

Anna Lewandowska odsłania brzuch w letniej stylizacji. Co za figura!


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Maja Sablewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy