Reklama

Reklama

Maja Hyży pokazała, jak karmi piersią małą córeczkę

Maja Hyży niedawno znów została mamą i chętnie dzieli się na Instagramie migawkami ze swojego prywatnego życia i szczegółami opieki nad małą córeczką. Na najnowszym zdjęciu, które wrzuciła właśnie do sieci, widać jak karmi maluszka piersią i tuli do siebie drugą, starszą pociechę. Fani dosłownie oszaleli na punkcie tej fotki!

Maja Hyży, wokalistka, a obecnie także influencerka popularność zdobyła za sprawą udziału w programie "X Factor". Wystąpiła tam wraz ze swoim mężem, Grzegorzem, który poradził sobie trochę lepiej i po programie dołączył do grona najpopularniejszych wokalistów w naszym kraju. 

W 2012 roku para doczekała się narodzin bliźniaków, ale w ich związku przestało się układać i już rok później byli po rozwodzie. Grzegorz Hyży ułożył sobie życie u boku Agnieszki Popielewicz (dziś Hyży), a Maja po jakimś czasie związała się z Konradem Kozakiem, z którym ma dwie córki - Tosię i maleńką jeszcze Zosię. 

Zobacz również: Radosna Shakira wypoczywa z synami na plaży. Już nie cierpi?

Maja Hyży pokazała, jak karmi piersią małą córeczkę. Rozczuliła fanów do łez!

Maja Hyży doskonale odnalazła się w roli mamy, a jej Instagram pełen jest fotek z ukochanymi dziećmi. Teraz pochwaliła się zdjęciem, które dosłownie rozczuliło fanów. 

Reklama

Na Instagramie pojawiła się właśnie fotka, na której Maja pozuje, karmiąc małą Zosię i tuląc starszą córkę. Fani dosłownie zasypali wokalistkę komplementami, zachwycając się zdjęciem:

- "Urzekające zdjęcie", "Jak słodko", "Cudowny widok", "Nic piękniejszego dziś nie zobaczę", "Miłość w czystej postaci" - piszą. 

Was też wzruszyło nowe zdjęcie wokalistki?

Zobacz również:

Joanna Opozda ma pocieszyciela. To znany aktor!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Maja Hyży

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy