Reklama

Reklama

Maja Sablewska: Moda zmienia życie moich bohaterek

Moda zmienia życie moich bohaterek – mówi Maja Sablewska. Stylistka uważa, że „Sablewskiej sposób na modę” jest pierwszym w Polsce programem o modzie, który się sprawdził. Jej zdaniem kobietom podoba się ciepły, pozbawiony krytyki sposób, w jaki z nimi rozmawia.

Widzowie telewizji TVN Style mogą oglądać już trzeci sezon programu "Sablewskiej sposób na modę". Stylistka udziela w nim uczestniczkom nie tylko porad dotyczących sposoby ubierania, lecz także podpowiada, jak radzić sobie z niskim poczuciem własnej wartości i brakiem wiary w siebie. Sablewska twierdzi, że w ten sposób zmieniła już życie wiele bohaterek swojego programu.

- Ktoś by mógł marzyć o takiej promocji, mam bohaterkę drugiej edycji, która trafiła do mnie, mając prawie 120 kg, po pół roku waży 75, bez żadnej liposukcji. I prawda jest taka, że to jest coś, co dodaje mi skrzydeł, dodaje mi wiary, że to, co robię, tak naprawdę ma sens. W życiu trzeba po prostu odnaleźć takie miejsce, w którym możemy robić coś pożytecznego - mówi Maja Sablewska w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Reklama

Stylistka przyznaje, że program jest jej autorską wizją mody, która jej zdaniem zaczyna się pod ubraniem. Pewność siebie i świadomość swoich wad jej zdaniem jest podstawą dobrego wyglądu. Dopiero będąc w zgodzie z samym sobą, można zacząć bawić się modą. Maja Sablewska mówi, że tak samo było w jej przypadku. Gdy przyjechała do Warszawy, była dziewczyną nieśmiałą i chowającą się przed ludźmi. Dopiero w miarę osiąganych sukcesów zawodowych nabierała chęci do tego, by zadbać o siebie i stworzyć ciekawy wizerunku. Teraz pomaga osiągnąć ten sam cel uczestniczkom swojego programu.

- Ten program jako pierwszy w Polsce się sprawdził. O modzie można mówić w pozytywny sposób. Nie trzeba kogoś krytykować, nie trzeba mówić, że ktoś jest za gruby, za brzydki, zbyt niski, zbyt wysoki. Nie, trzeba po prostu z miłymi chęciami podchodzić do kobiety i znajdować sposób na każdą z nich, a ja tak robię - mówi Maja Sablewska w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Nieoczekiwany sukces programu Sablewskiej spowodował, że stacja TVN Style postanowiła mocniej skupić się na zagadnieniach dotyczących mody. Szefom stacji udało się przekonać słynnego brytyjskiego stylistę Goka Wana, by poprowadził program na antenie polskiej telewizji. Już wkrótce Gok Wan pojawi się w TVN Style jako gospodarz programu "Stylowe rewolucje Goka", w którym będzie doradzał kobietom poszukującym partnera życiowego. Brytyjski stylista będzie uczył uczestniczki show sposobu ubierania i flirtowania. Maja Sablewska nie tylko nie boi się konkurencji ze strony Wana, lecz także cieszy się, że przyczyniła się do jego pojawienia się w polskiej telewizji.

- Cieszę się bardzo, że zaprosiliśmy Goka, bo jego wizja programu to przygotowywanie kobiet do randki. A ponieważ mamy więcej kobiet niż mężczyzn, to warto, żeby ktoś w końcu zrobił z tym porządek, żeby te kobiety mogły się zakochiwać, żeby te kobiety mogły czuć się szczęśliwe - mówi Maja Sablewska.

Newseria Lifestyle

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama