Reklama

Reklama

Maja Sablewska pozuje w negliżu

Maja Sablewska przygotowuje właśnie kolejny program telewizyjny, w którym poruszać będzie tematy związane z modą i urodą. Format nosi tytuł „SOS: Sablewska od stylu”.


Reklama

W poprzednich programach ("Sablewskiej sposób na modę" i "Sablewskiej sposób na...") Maja zapraszała do studia kobiety, które chciały zmienić nie tylko swój wizerunek, ale także sposób odżywiania czy myślenia.

Sablewska powtarzała im, że mogą wyglądać pięknie i namawiała do samoakceptacji. Oczywiście, zachęcała uczestniczki do ćwiczeń oraz zmiany nawyków żywieniowych.

Celebrytka nie ukrywa, że ciało jest dla niej bardzo ważne, dlatego ostro pracuje nad jego wyglądem. Efektami Maja chwali się na Instagramie, gdzie obserwuje ją 324 tys. użytkowników.

Kilka dni temu zdjęcie, na którym pokazuje umięśniony i niemal wklęsły brzuch, wzbudziło spore kontrowersje. "Skóra i kości mało sexy" czy "Wygląda wręcz na anoreksję" - komentowali Internauci.

Maja chyba postanowiła pokazać im, że potrafi wyglądać bardzo kobieco i subtelnie. W tym celu zamieściła na Instagramie fotkę, na której pozuje z... odkrytymi pośladkami.  

Tym razem fani nie szczędzili Sablewskiej komplementów dotyczących ciała czy urody. Znaleźli się jednak tacy, którzy skrytykowali sam pomysł pokazywania pośladków w mediach społecznościowych. "Jesteś śliczna nawet bez golizny...czy to konieczne?" - to jeden z łagodniejszych komentarzy. Inne nie nadają się raczej do cytowania...

A wy co myślicie o najnowszym zdjęciu celebrytki?

Dowiedz się więcej na temat: Maja Sablewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje