Reklama

Majdan żartuje z żony na Instagramie

Małgorzata Rozenek-Majdan ponad dwa tygodnie temu wyprawiła się z całą rodziną na egzotyczne wakacje. Najpierw wypoczywali w Tajlandii, by potem przenieść się do Singapuru.

Instagram Małgosi zaroił się od zdjęć pięknych plaż, zachodów słońca, palm oraz imponujących hotelowych wnętrz.

"Perfekcyjna Pani Domu" doskonale przygotowała się do wypoczynku w pełnym słońcu i zapierających dech w piersiach okolicznościach przyrody. Właściwie na każdym zdjęciu prezentuje inny kostium kąpielowy. Skąpe stroje podkreślają idealną sylwetkę - przed wyjazdem Małgosia ostro trenowała, by osiągnąć tak spektakularne efekty.

W weekend rodzina odwiedziła studio amerykańskiej wytwórni filmowej Universal. Okazuje się, że rodzice bawili się równie dobrze, co dzieci. Świadczą o tym zdjęcia i filmik, które Rozenek-Majdan zamieściła na swoim profilu.

Reklama

Na jednej z fotek Małgosia (z zielonymi uszkami na głowie) pozuje z Radosławem przebranym za Shreka. Ale to film nakręcony przez byłego bramkarza robi w Internecie prawdziwą furorę.

Majdan nagrał żonę, gdy ta przybijała piątkę filmowej Fionie. W tle słyszymy jego zabawny komentarz "No widzisz kochanie, spotkałaś swoją siostrę bliźniaczkę". Małgosia nie obraziła się na męża, a nawet... przyznała mu rację!

Sytuacja rozbroiła Internautów, którzy pisali (pis. org.): "Pani Małgorzato jest Pani tą ładniejszą bliźniaczką", "Grunt to mieć dystans do siebie" czy "Ale macie fajne podejście do siebie!!! Super pozytywnie".

Zgadzacie się z nimi?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama