Małgorzata Kożuchowska pokazała home office

Niewielki stolik, lampa i laptop – tak wygląda domowe biuro Małgorzaty Kożuchowskiej. Uwagę fanów zwróciło jednak co innego.

Małgorzata Kożuchowska również pracuje z domu
Małgorzata Kożuchowska również pracuje z domuKamil Piklikiewicz/East NewsEast News

W związku z rozprzestrzeniającą się epidemią koronawirusa, we wtorek rząd wprowadził nowe ograniczenia. W tej chwili dom można opuszczać wyłącznie w uzasadnionych okolicznościach, takich jak wyjście do pracy, po zakupy, czy do apteki. Wszystkie osoby, które mają taką możliwość, powinny przejść na pracę zdalną.

W przypadku aktorów praca zdalna jest zadaniem dość uciążliwym. Nie da się przecież przeprowadzić próby do spektaklu, czy produkcji zdjęć do filmu w domowym zaciszu. Wielu artystów skupia się więc w tym okresie na nauce ról, czy realizacji rozmaitych projektów za pośrednictwem internetu.

Na tryb pracy z domu przestawiła się m.in. Małgorzata Kożuchowska. Aktorka na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym pokazuje fanom, jak wygląda jej tymczasowe biuro, złożone z małego stolika i zaimprowizowanej podstawki pod laptop. Uwagę internautów zwróciło jednak co innego: skarpetki, w których gwiazda zasiadła do pracy. "Pani Małgosiu, świetne skarpetki", "skarpetki najlepsze", "super skarpetki" - pisali w komentarzach.

Dobrze wiedzieć, że na co dzień bardzo elegancka aktorka w domu pozwala sobie na odrobinę odzieżowego luzu.

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas