Reklama

Reklama

Małgorzata Kożuchowska teksty ról ćwiczy z... psami

Niezmiennym punktem w planie dnia u Małgorzaty Kożuchowskiej są spacery z psami. Robi to dla swoich pupili, ale też i dla siebie. Jak zdradziła, podczas takich eskapad często ćwiczy swoje aktorskie kwestie.

"Ciągnie wilka do lasu... Chodzę na długie spacery z pasami praktycznie codziennie (wyjątki to wtedy, kiedy od świtu do nocy jestem na planie)" - pisze na swoim Instagramie Małgorzata Kożuchowska.

"Nawet wtedy, gdy próby w teatrze trwały w systemie 10-14 i 18-22 w przerwie pędziłam 45 minut w jedną stronę do domu, żeby z nimi wyjść. Dla nich, ale i dla siebie. Ruch, świeże powietrze, cisza, przyroda. To relaksuje, pozwala zebrać myśli, uspokaja. Na takich spacerach często powtarzam teksty ról".

Reklama

Pupilami aktorki są szary wyżeł weimarski o imieniu Grey oraz suczka Mila, która jest kundelkiem. Greya aktorka dostała od męża na 40. urodziny. Mila dołączyła do rodziny Kożuchowskiej później - mąż aktorki znalazł ją w lesie, gdzie prawdopodobnie została porzucona.

Wspominając próby teatralne, gwiazda zapewne odniosła się do pracy nad tytułową rolą w spektaklu "Matka Joanna od Aniołów". Aktorka wróciła na deski teatru Narodowego w Warszawie po sześciu latach przerwy. Premiera spektaklu z udziałem Kożuchowskiej odbyła się 5 września.

Zobacz również:

***

Hania ma 17 miesięcy i SMA1 - rdzeniowy zanik mięśni. Innowacyjna terapia genowa kosztuje ponad 9 milionów złotych. Środki potrzebne są jak najszybciej, bo warunkiem przystąpienia do leczenia jest rozpoczęcie go przed ukończeniem drugiego roku życia. Niestety, w prowadzonej od sześciu miesięcy zbiórce, nadal brakuje ponad czterech milionów złotych.

JEŚLI MOŻESZ, WESPRZYJ ZBIÓRKĘ: www.siepomaga.pl/haneczka

Przeczytaj historię Hani: Bez terapii genowej Hania nie ma szans. Pomóż dokończyć zbiórkę

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Kożuchowska Małgorzata

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje