Reklama

Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie komentuje ślubu Antka Królikowskiego. Jaki jest powód?

Antek Królikowski i Joanna Opozda wzięli ślub 7 sierpnia. Wyczekiwana uroczystość jest obecnie szeroko komentowana w mediach. Wszystkiemu winne są zachowania pary młodej, brak uśmiechu na ślubnym kobiercu i... brak komentarzy ze strony Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Dlaczego matka Antka Królikowskiego nie relacjonowała ślubu w swoich mediach społecznościowych? Czy stoją za tym jej kontakty z synową?

Antek Królikowski i Joanna Opozda wzięli ślub

 Joanna Opozda i Antek Królikowski powiedzieli sobie w końcu sakramentalne "tak". Para nie ukrywała, że planuje ślub, choć było to sporym zaskoczeniem, bo w swojej przeszłości mieli już za sobą rozstanie.  

Podjęli oni jednak próbę ratowania miłości, która zaowocowała oświadczynami i w końcu szybkim ślubem. 

W mediach pojawiły się zdjęcia z kościoła, na których młoda para wygląda na bardzo zestresowaną. Na twarzach Joanny i Antka trudno było dojrzeć chociaż cień uśmiechu w pewnych momentach. 

Niektórzy także sądzą, że po gestach i postawie ich ciał trudno odczytać radość i ekscytację z powodu zawarcia małżeństwa. 

Bardziej wylewni w uśmiechach i komentarzach byli goście weselni. Wielu z nich złożyło życzenia i serdeczne gratulacje parze nie tylko w cztery oczy, ale także właśnie w mediach społecznościowych, gdzie pokazywali obłędne wesele. 

Zdjęcia i nagrania ze ślubu Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy można było znaleźć chociażby na profilu Małgorzaty Rozenek-Majdan, czy Mariny Łuczenko-Szczęsnej. 

Chociaż na ślubie była oczywiście matka Antka, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, to jednak na próżno szukać u niej zdjęć i nagrań z najważniejszego dnia w życiu jej syna. 

Skąd taka oszczędność w zachowaniu świeżo upieczonej teściowej? Możliwe, że chciała zastawić tę sytuację tylko dla siebie, ale trudno oprzeć się wrażeniu, że istnieją inne powody braku wylewności aktorki. 

Kiedy Antek Królikowski spotykał się z Julią Wieniawą, często spotykała się ona z rodzicami ukochanego. Widać było, że doskonale się ze sobą dogadują i bawią w swoim towarzystwie. 

Reklama

Joanna Opozda nie doczekała się takich słów od teściowej. Może przyjdzie jeszcze na nie czas.

***
Zobacz również: 

Wyciekły prywatne zdjęcia z wesela Opozdy i Królikowskiego! Wpadka jednego z gości!

Nie tylko Julia Wieniawa i Joanna Opozda. Oto wszystkie dziewczyny Antka Królikowskiego


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy