Reklama

Reklama

Małgorzata Pieńkowska zachwyca! Tak teraz wygląda Marysia z „M jak Miłość”

Małgorzata Pieńkowska znów zachwyca! Aktorka na swoim Instagramie chętnie dzieli się z obserwatorami kadrami ze swojego życia prywatnego. Tym razem gwiazda została przyłapana przez fotografów pod studiem jednego z popularnych programów śniadaniowych. Aktorka postawiła na wygodną stylizację, a włosy związała w kucyk. Uwagę zwracał przede wszystkim jej promienny uśmiech.

Małgorzata Pieńkowska znów zachwyca. Gwiazda na swoim Instagramie chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami swoją codziennością. Jedno z ostatnich zdjęć wzbudziło wśród nich niemałe poruszenie. Pieńkowska zaprezentowała się fanom przed nagraniem zdjęć do nowego sezonu "M jak miłość". Internauci nie szczędzili aktorce komplementów:

"Rozkwita pani", "Piękna z pani kobieta", "Kobieta nie do poznania" czy "Wygląda pani rewelacyjnie" to tylko niektóre z nich.

Zobacz również: Ashley Graham odsłania nogi. Co za widok!

Reklama

Małgorzata Pieńskowska - tak teraz wygląda Marysia z "M jak miłość"

Małgorzata Pieńkowska stawia na naturalność, dlatego też jej metamorfozy dotyczą zazwyczaj zmian fryzury. Każda z nich wzbudza wśród internautów zachwyt. Tak było w przypadku zdjęcia, do którego Pieńkowska zapozowała w kręconych włosach. Fryzura wzbudziła w fanach niemały sentyment, ponieważ to właśnie w takiej Pieńkowska występowała w roli Marysi w pierwszych odsłonach "M jak miłość".

"Czuć się dobrze ze sobą, piękny dobry czas", "Ślicznie pani w tych włosach", "Piękna kobieta" - takimi komplementami obsypali aktorkę fani.

Zobacz również: Katarzyna Cichopek promienieje w obcisłej sukience. Posypały się komplementy

Małgorzata Pieńkowska zachwyca

Tym razem to paparazzi przyłapali aktorkę przed studiem DD TVN. Małgorzacie Pieńkowskiej towarzyszyła córka. Popularna aktorka postawiła na wygodną stylizację - biały t-shirt, luźne dżinsy i sandały. Na ramiona narzuciła szary kardigan. 

Małgorzata Pieńkowska po raz kolejny postawiła na naturalność - na jej twarzy próżno szukać mocnego makijażu. Aktorka swoje ciemne, proste włosy związała w kucyk. Uwagę przyciągał przede wszystkim jej piękny, promienny uśmiech!

***

Zobacz również: 

Joanna Racewicz w czerwonym kombinezonie. Fani: "Klasa, klasa, klasa"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Pieńkowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy