Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan poprawiała swoje zdjęcia?!

Małgorzata Rozenek-Majdan publikuje sporo zdjęć na swoim profilu w mediach społecznościowych. Niekiedy internauci zarzucają jej użycie programu graficznego. Tak było i tym razem, przez co w komentarzach powstała istna burza!

Małgorzata Rozenek-Majdan jest piękną kobietą, która mimo urodzenia trójki dzieci, może poszczycić się piękną sylwetką, a mijające lata nie szkodzą jej wyglądowi. 

Gwiazda nie ukrywa, że bardzo dba o siebie, zwłaszcza po urodzeniu najmłodszego syna, Henia, włożyła sporo pracy, by odzyskać pociążową sylwetkę. 

Udało się i Małgorzata Rozenek-Majdan wygląda fenomenalnie. Obecnie wraz z całą rodziną przebywa na wakacjach, gdzie publikuje sporo zdjęć. 

To właśnie tam internauci doszukali się nieprawidłowości w fotografiach. 

"Ojej twoje dłonie, ręce, ale co do stroju jest mega fajny!", "Twarz można zrobić, ale dekolt i szyja pokazują wiek...", "Inny kolor opalenizny na brzuchu... nieudany retusz?" - pisali internauci.

Gwiazda jednak nie miała zamiaru odpowiadać na te zaczepki, bo pojawiały się już one niejednokrotnie na jej profilu. Nawet jeżeli gwiazda pokusiła się o drobne poprawki, to wciąż potrafi zachwycać!

Reklama


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan | Radek Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje