Małgorzata Rozenek-Majdan promienieje na wakacjach! Zachwyca kreacjami!

Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z całą rodziną przebywa w Tajlandii na bajecznych wakacjach. Z tej okazji publikuje sporo zdjęć z ich prywatnego raju, a internauci zachwycają się tym, jak wygląda sama Małgosia. Faktycznie, wakacje jej służą, a dodatkowo fanki czerpią inspirację z jej wakacyjnych stylizacji.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wraz z dziećmi bawią się obecnie na wakacjach
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wraz z dziećmi bawią się obecnie na wakacjach Krzysztof JaroszAgencja FORUM

Małgorzata Rozenek-Majdan chwali się letnimi stylizacjami w zimie

Małgorzata Rozenek-Majdan uwielbia podróżować do Tajlandii. Z mężem, Radosławem Majdanem, odkryli, że to właśnie tam czują się najlepiej i chętnie wracają do tego miejsca, by odpocząć.

Nie da się ukryć - wakacje służą Małgosi, która dosłownie rozkwita na każdym zdjęciu, które publikuje w swoich mediach społecznościowych. 

To także okazja, by uciec od zimowej szarugi w Polsce i zabawić się letnimi stylizacjami, a pomysłów na nie Małgosi Rozenek-Majdan nie brakuje! 

Kostiumy kąpielowe, które odsłaniają jej wyrzeźbione ćwiczeniami ciało, zachwycają fanów gwiazdy. Dodatkowo szorty w połączeniu z luźnymi koszulami robią furorę, podobnie jak kuse kombinezony, które są wygodne i przewiewne. 

Małgosia jest także fanką nakryć głowy - kapelusze, czapki i chusty są mile widzianą formą ochrony przed słońcem, a te zawsze Rozenek-Majdan wybiera w najmodniejszych wariantach. 

Do lata w Polsce jeszcze trochę czasu, ale już teraz fanki Gosi notują najnowsze trendy na tę cieplejszą porę roku!

"Love Island #NEWS", odc. 7POLSAT GO
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas