Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan w ogniu krytyki. Co nie spodobało się internautom?

Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła kibicować polskiej reprezentacji z trybun Stadionu Narodowego. Celebrytka relacjonowała wszystko za pośrednictwem mediów społecznościowych. Fanom nie spodobała się stylizacja gwiazdy, co postanowili wyrazić w komentarzach.

Małgorzata Rozenek-Majdan na Stadionie Narodowym

Polskiej reprezentacji na Stadionie Narodowym kibicowała nie tylko Małgorzata Rozenek-Majdan. Instagramowe profile gwiazd zalały relacje z tego wieczoru. 

Na meczu Polska-Anglia pojawiła się m.in. Anna Lewandowska, Marina Łuczenko-Szczęsna, Patricia Kazadi i Karolina Pisarek, która właśnie wróciła z rajskich wakacji na Malediwach. 

W mediach społecznościowych nie mogło zabraknąć relacji z tego wydarzenia. Emocje, które towarzyszyły m.in. żonom piłkarzy dokładnie widać na udostępnionych w sieci nagraniach. Nie zabrakło też wspólnych zdjęć.

Reklama

Zdjęciem z trybun pochwaliła się także Małgorzata Rozenek-Majdan. Post nie spodobał się jednak jej fanom. Skrytykowali ją nie tylko za brak maseczki, ale także stylizację. 

Małgorzata Rozenek-Majdan skrytykowana w mediach społecznościowych

Małgorzata Rozenek-Majdan dzieli się z fanami swoją codziennością. Nic więc dziwnego, że postanowiła pochwalić, że także kibicuje polskiej reprezentacji. Publikując post, raczej nie spodziewała się takiej fali krytyki.

Celebrytka na Stadionie Narodowym pojawiła się w sukience w paski, na którą założyła oversizową marynarkę. Gwiazda dobrała do tego beżowe buty na grubej podeszwie. Post wielu osobom się nie spodobał. Nie szczędzili więc niemiłych słów. 

Małgorzacie Rozenek-Majdan przede wszystkim zarzucono lansowanie się na Stadionie Narodowym, a nie wspieranie biało-czerwonych. Ponadto fanom celebrytki zdecydowanie nie spodobała się stylizacja. Stwierdzono, że marynarka jest zdecydowanie za duża, a buty porównano do kaloszy, które nie pasują do całości. 

Oczywiście nie wszyscy byli tego samego zdania. Pojawiły się także pozytywne komentarze, w których wychwalano wygląd Małgorzaty Rozenek-Majdan. 

Czytaj więcej:

Magda Steczkowska zdradziła, ile waży. Nie mogła uwierzyć w to, co pokazała waga

Anna Mucha w sukience ze śmieci. Zachęca do segregowania odpadów

Aleksandra Ciupa w białej sukience na premierze "Small World"

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje