Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan zapozowała w beżowym komplecie. Nie wszyscy byli zachwyceni

Małgorzata Rozenek-Majdan stara się być w stałym kontakcie ze swoimi obserwatorami. Chętnie publikuje nowe posty i dzieli się z internautami swoją codziennością. Tym razem zapozowała w beżowym komplecie, a fanki nie kryły, że wygląda zjawiskowo. Pojawił się również negatywny komentarz, a celebrytka postanowiła na niego odpowiedzieć.

Małgorzata Rozenek-Majdan pozuje w beżowym komplecie

Małgorzata Rozenek-Majdan należy do grona aktywnych użytkowników mediów społecznościowych. Zdecydowanie nie może narzekać na brak zainteresowania, bo jej instagramowy profil śledzi 1,4 mln osób. Nic więc dziwnego, że niemal codziennie publikuje nowe posty. 

Tym razem celebrytka postanowiła opublikować zdjęcie w beżowym komplecie, a fanki nie kryły, że uwielbiają jej styl.

Małgorzata Rozenek-Majdan odpowiedziała internautce

Grono fanów Małgorzaty Rozenek-Majdan stale się powiększa, a internauci chętnie obserwują codzienność celebrytki. Pod jej postami nie brakuje komentarzy. 

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała się w beżowych spodniach z rozszerzanymi nogawkami oraz sweterku w tym samym kolorze. Fanki stwierdziły, że celebrytka prezentuje się zjawiskowo. "Kobieta z klasą", "Te spodnie tak, tak i tak", "Uwielbiam pani styl", "Pięknie" - można przeczytać pod postem.

Reklama

Nie zawsze jednak pojawiają się tylko pozytywne komentarze. Pod zdjęciem jedna z internautek zasugerowała, że wiele osób potrzebuje pomocy i celebrytka mogłaby "zająć się czymś pożytecznym". Małgorzata Rozenek-Majdan nie mogła przejść wobec tego obojętnie i postanowiła odpowiedzieć. 

Celebrytka zaproponowała, by internautka zapoznała się z działalnością jej fundacji, która jak podkreśliła, pracuje nad projektem, który niedługo będzie miał finał. "Proszę nie wyciągać wniosków na podstawie własnej ignorancji i ograniczonych informacji" - dodała na koniec Małgorzata Rozenek-Majdan. 

***

Zobacz także:

Agnieszka Hyży odpowiada na zarzuty Mai Hyży po komunii synów o byciu "nie w sosie"! Niebywałe, co przyznała!

Gorzkie żale Klaudii Halejcio. Kredyt na dom za 9 mln rośnie jak szalony: "To jest oszustwo!"

Khloé Kardashian kusi w prześwitującej sukni. "Czułam się jak księżniczka"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy