Małgorzata Rozenek może odetchnąć z ulgą?

Ostatnie miesiące ciąży upływają Małgorzacie Rozenek w dość nerwowej atmosferze. Epidemia koronawirusa postawiła bowiem pod znakiem zapytania porody rodzinne, a właśnie na taką formę rozwiązania chciała zdecydować się prezenterka.

Małgorzata Rozenek wkrótce zostanie mamą
Małgorzata Rozenek wkrótce zostanie mamąArtur ZawadzkiReporter

Epidemia koronawirusa wymusiła zmiany w niemal każdej sferze życia. Kolejne ograniczenia i rekomendowane środki ostrożności, postawiały pod znakiem zapytania m.in. porody rodzinne. Dla wielu przyszłych matek perspektywa samotnego przeżywania tego momentu, była nie do zaakceptowana.

Jak się okazuje, wizja samotnego porodu, zestresowała również Małgorzatę Rozenek. Nic więc dziwnego, że ucieszyły ją niedawne doniesienia na temat powrotu porodów rodzinnych. "Dzień dobry, poluzowane niektóre obostrzenia. Powoli wracamy do normalności? Czy nasza normalność będzie już inna? Chyba musimy się nauczyć nowych reguł gry? Mimo wszystko, miłego dnia Kochani, a dziewczyny mi donoszą, że wracają porody rodzinne, wiecie coś o tym?", napisała na Instagramie.

Fanki natychmiast pospieszyły z odpowiedziami. "Tak u nas partner już może być przy porodzie. Myślę, że powoli wracamy do normalności zdrówka życzę", "Pan minister Szumowski dzisiaj na konferencji powiedziała, że nie było zakazu! To zależy od szpitala!", "To wszystko zależy od szpitala i od panujących tam warunków odizolowania jednej rodziny od drugiej", pisały.

Uspokajające słowa popłynęły też ze strony Radosława Majdana. "No i po co te nerwy Pysiuniu. Mówiłem, że rodzimy razem", napisał.

Dziecko Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana najprawdopodobniej przyjdzie na świat na przełomie maja i czerwca.

#POMAGAMINTERIA

Na Farmie Życia w Więckowicach mieszka 10 osób z autyzmem. Żadna z nich nie jest samodzielna, wymagają wsparcia w codziennych czynnościach życiowych. Jeśli Farma nie przetrwa, alternatywą dla jej mieszkańców pozostaje szpital psychiatryczny, koniec czułej opieki, przywiązani pasami do łóżka stracą poczucie bezpieczeństwa, stracą swój dom. Możesz im pomóc! Sprawdź szczegóły >>

W ramach akcji naszego portalu #POMAGAMINTERIA łączymy tych, którzy potrzebują pomocy z tymi, którzy mogą jej udzielić. Znasz inicjatywę, która potrzebuje wsparcia? Masz możliwość pomagać, a nie wiesz komu? Wejdź na pomagam.interia.pl i wprawiaj z nami dobro w ruch!

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas