Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek relaksuje się na plaży

W czasach, gdy wyjście do parku wydaje się luksusem, spacer nad morzem jest prawdziwym obiektem marzeń. A zdjęciami z takiej właśnie przechadzki podzieliła się niedawno Małgorzata Rozenek.

Podobnie jak wiele gwiazd, tak i Małgorzata Rozenek czas epidemii spędza w odludnym, ale urokliwym miejscu. Wraz z Radosławem Majdanem przebywa teraz nad polskim morzem, a po ponownym otwarciu wstępu na plażę, czas umila sobie przechadzkami brzegiem Bałtyku.

Niedawno na Instagramie zamieściła serię zdjęć z takiego właśnie spaceru. Widać na nich jak ubrana w krótkie spodenki i bluzę rozkoszuje się promieniami zachodzące go słońca. "Im dłużej na coś czekasz, tym bardziej to doceniasz... zachód słońca nad Polskim morzem", napisała.

Reklama

 W komentarzach internautów pochwał i zachwytów nie brakowało. Fani komplementowali nie tylko wygląd Rozenek, ale też (a raczej przede wszystkim) scenerię. "Mieliśmy jechać w marcu, przełożyliśmy na czerwiec, tak bardzo tęsknię za morzem! Proszę przywitać się z morzem za nas", "Pięknie! Ależ Wam zazdroszczę", "Piękne widoki, aż chciałoby się tam przenieść", czytamy w komentarzach. 

***

#POMAGAMINTERIA

Inżynierowie wywodzący się z Politechniki Śląskiej prowadzą zrzutkę na bramy odkażające dla szpitali. Chcą postawić ich co najmniej dziesięć, uruchomili już działający prototyp. Możesz im pomóc i wesprzeć szpitale w walce z epidemią koronawirusa.

Sprawdź szczegóły >>

 

W ramach akcji naszego portalu #POMAGAMINTERIA łączymy tych, którzy potrzebują pomocy z tymi, którzy mogą jej udzielić. Znasz inicjatywę, która potrzebuje wsparcia? Masz możliwość pomagać, a nie wiesz komu? Wejdź na pomagam.interia.pl i wprawiaj z nami dobro w ruch!

 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy