Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek: Uwielbiam „Perfekcyjną panią domu”

Jesienią na antenie TVN Style zadebiutuje nowy program Małgorzaty Rozenek. Prezenterka będzie doradzać kobietom, jak żyć w dobrym stylu na co dzień. Gwiazda twierdzi, że format będzie ewolucją „Perfekcyjnej pani domu” – programu, który uwielbia i od którego nie zamierza się odcinać. Cieszy się też, że wraca do bliskiej sobie tematyki.

Małgorzata Rozenek została gospodynią programu "W dobrym stylu". Będzie w nim uczyć kobiety stylowego zachowania w życiu codziennym. Swoim odbiorczyniom udzielać będzie rad, jak dbać o siebie, utrzymywać pozytywne relacje z bliskimi, przygotować przyjęcie dla niespodziewanych gości lub udekorować dom. Podpowie też, jaką książkę warto przeczytać i na jaki film wybrać się do kina.

Reklama

- Tak się cieszę, że mogę wrócić do tej tematyki, bo jest to tematyka bardzo mi bliska i tematyka, którą ja uwielbiam i w której po prostu czuję się bardzo pewnie - mówi Małgorzata Rozenek.

Prezenterka twierdzi, że nowy program stanowi naturalną ewolucją "Perfekcyjnej pani domu". Jego tematyka jest jednak znacznie szersza, nie ogranicza się bowiem do utrzymywania porządku w domu, a obejmuje szeroko pojęty lifestyle. Gwiazda twierdzi, że program "Perfekcyjna pani domu" był jej bardzo bliski, cieszy się więc, że będzie mogła wrócić z podobnym formatem. 

- Uwielbiam "Perfekcyjną panią domu", to jest program, z którego jestem bardzo dumna i od którego się absolutnie nie odcinam - mówi Małgorzata Rozenek.

Program "Perfekcyjna pani domu" był emitowany na antenie TVN Style, a później TVN w latach 2012-2014. Mimo medialnej krytyki średnia oglądalność sezonów 2-5 wynosiła ponad 1 mln widzów. Otrzymał także nominację do Telekamery 2013.

- Cieszę się, że program "Perfekcyjna pani domu" miał bardzo dużo widzów stałych, wiernych, cieszę się, że będę mogła wrócić właśnie z tym nowym programem "W dobrym stylu" - mówi Małgorzata Rozenek.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje