Małgorzata Rozenek zaszalała z wiosenną stylizacją. Wszyscy patrzą na buty

Nieco wyższe temperatury i pierwsze, iście wiosenne promienie słońca zachęciły Małgorzatę Rozenek-Majdan do zaglądnięcia w głąb swojej szafy. Tam odnalazła prawdziwie wiosenny outfit, szybko dostarczając inspiracji swoim fanom. Elektryzujące kolory to dopiero początek. Tylko popatrzcie na te buty!

Małgorzata Rozenek-Majdan potrafi zaskoczyć odważną stylizacją
Małgorzata Rozenek-Majdan potrafi zaskoczyć odważną stylizacjąPawel Wodzynski/East News; Pawel Wodzynski/East NewsEast News

Małgorzata Rozenek-Majdan: styl. Jedna z najlepiej ubranych Polek

Małgorzata Rozenek-Majdan bezsprzecznie należy do grona najlepiej ubranych kobiet w Polsce. W mediach społecznościowych systematycznie udowadnia, że wiek jest jedynie liczbą, która w niczym nie ogranicza modowych eksperymentów.

45-latka raz za razem zachwyca bowiem wyczuciem stylu i sporą otwartością na trendy. Podobne połączenie sprawia, że jej stylizacyjne wybory są inspiracją dla wielu kobiet. W obliczu zbliżającej się coraz większymi krokami wiosny warto przyjrzeć się Małgorzacie Rozenek-Majdan nieco dokładniej. W swojej garderobie ma już bowiem kilka wiosennych perełek.

Małgorzata Rozenek-Majdan w wiosennej stylizacji. Te kolory to hit!

Małgorzata Rozenek-Majdan chętnie ulega chwilowym trendom, udowadniając tym samym, że stale śledzi to, co w modzie piszczy. W większości swoich stylizacji stawia jednak na klasykę. Jej garderoba wręcz pęka w szwach od kobiecych garniturów i eksponujących wszelkie walory sylwetki sukienek.

Kiedy za oknem pojawiają się zaś pierwsze podrygi wiosny, gwiazda nie boi się tchnąć w swoją szafę życia, sięgając wówczas po barwne elementy garderoby i akcesoria. Nie inaczej było i tym razem.

Małgorzata Rozenek-Majdan zaprezentowała swoim fanom iście elektryzującą stylizację. Postawiła na neonowozielony total look, zestawiając ze sobą krótką spódniczkę i żakiet, do których dobrała biały top. Całość uzupełniły okulary przeciwsłoneczne oraz utrzymana w podobnych odcieniach torebka. Całe show zdają się jednak skraść buty gwiazdy. Aż trudno oderwać od nich wzrok!

Małgorzata Rozenek-Majdan w neonowym total looku. Zachwyca? (fot. Instagram/m_rozenek)
Małgorzata Rozenek-Majdan w neonowym total looku. Zachwyca? (fot. Instagram/m_rozenek)screenshotInstagram

Komu pasują neonowe kolory? Łącz, zestawiaj i eksperymentuj

Neonowe barwy do głosu doszły już w ubiegłym sezonie. Triumfy święciły wówczas zarówno te w odcieniach zieleni, jak i żółci czy różu. Jaskrawych, żywych i rzucających się w oczy kolorów nie warto odmawiać sobie również tej wiosny. Nie tylko idealnie wyróżnią bowiem z tłumu, ale podkreślą także urodę, dodając sporo wdzięku.

Wzorem Małgorzaty Rozenek-Majdan neonowe barwy warto zestawiać w formie total looków. To jednak opcja dla nieco odważniejszych. Ci ceniący sobie na co dzień minimalizm, do stylizacji mogą dodać zaledwie jeden element utrzymany w elektryzującym kolorze. Będzie modnie i na czasie, ale bez zbędnych szaleństw.

Olga Kozierowska: Są dwa źródła uczucia zazdrościINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas