Joanna Racewicz w zielonej sukni. Wygląda zjawiskowo

Karolina Iwaniuk

Opracowanie Karolina Iwaniuk

Joanna Racewicz w wieku 50 lat zachwyca swoich fanów tym, jak wygląda. Dla wielu jest modową inspiracją i łamie stereotyp kobiety po 50-tce. Często pokazuje, jak może ubierać się dojrzała kobieta, nie dodając sobie lat ubiorem. Tym razem gwiazda zachwyciła stylizacją, którą wybrała na wyjątkową okazję.

Joanna Racewicz zaskoczyła wyglądem
Joanna Racewicz zaskoczyła wyglądem Artur PodlewskiAKPA

Joanna Racewicz wie, jak dbać o siebie w wieku 50 lat

Joanna Racewicz potrafi skupić na sobie uwagę. Dziennikarka przez lata swojej pracy zyskała sporą sympatię telewidzów, a z czasem okazało się, że zainteresowanie budzi także wygląd gwiazdy.

Prezenterka także niezwykle pieczołowicie dba o swoje włosy i nie zaniedbuje wizyt w gabinecie medycyny estetycznej. Inspiruje swoim wyglądem inne kobiety do tego, by same o siebie dbały.

Joanna Racewicz zachwyca od lat klasą
Joanna Racewicz zachwyca od lat klasą Michal BaranowskiAKPA

Najnowszym zdjęciem, które opublikowała w swoich mediach społecznościowych zdecydowanie wzbudziła zainteresowanie, właśnie przez swój wygląd.

Zjawiskowa suknia Joanny Racewicz. Gwiazda urzekła internautów

W swoich mediach społecznościowych Joanna Racewicz często pokazuje swoje stylizacje - te codzienne, do pracy, ale też takie na "wielkie okazje". Tym razem dziennikarka uczestniczyła w charytatywnym balu, z którego zysk został przekazany na  podopiecznych szkoły Edukal i Fundacji Dajemy Dzieciom Szansę.

Z tej okazji gwiazda pochwaliła się, w czym wystąpiła tego wieczoru. Wybór padł na olśniewającą, długą suknię z odkrytą górą, co odsłoniło smukłe ramiona Joanny i z dołem w kształcie klepsydry, co z kolei podkreśliło piękne kształty gwiazdy.

Dodatkowo z tyłu sukni przyczepiony był tren, co nadawało powagi tej stylizacji. Joanna Racewicz postawiła także na złotą biżuterię, prostą fryzurę i makijaż z akcentem położonym na podkreślone oczy.

Całość prezentowała się niezwykle elegancko, a suknia projektu Angeliki Józefczyk tylko podkreśliła urodę dziennikarki. Patrząc na to, jak wyglądała na charytatywnym balu, trudno uwierzyć w to, że dziennikarka w październiku 2023 roku skończyła 50 lat.

Zobacz też: 

Dlaczego hejtują głównie kobiety? Joanna Racewicz w podkaście Katarzyny ZdanowiczINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas