Małgorzata Kożuchowska zachwyca w czerni na Instagramie. Fani komplementują

Małgorzata Kożuchowska, jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich aktorek podzieliła się z fanami efektami wyjątkowej sesji zdjęciowej. Aktorka pozuje w klasycznej, zmysłowej stylizacji i zachwyca młodym wyglądem. Fani zasypują ją komplementami.

Małgorzata Kożuchowska zachwyciła w czarnej stylizacji
Małgorzata Kożuchowska zachwyciła w czarnej stylizacji Adam JankowskiReporter

Małgorzata Kożuchowska, aktorka znana z takich filmów i seriali jak "Killer", "Zróbmy sobie wnuka", "Rodzinka.pl" czy "Druga szansa" słynie z tego, że dość mocno chroni swoje życie prywatne. Wiadomo, że jest szczęśliwą żoną Bartłomieja Wróblewskiego i mamą Jana Franciszka. Najwierniejsi fani aktorki, śledzący ją na Instagramie, mogą jednak liczyć czasem na migawki z jej życia, zarówno zawodowego jak i prywatnego.

Profil aktorki na Instagramie śledzi już ponad 1,1 miliona osób, a ona chętnie dzieli się z nimi zdjęciami i filmikami. Zaledwie kilka dni temu opublikowała zdjęcia z planu, na których pozuje w bieli, uśmiechnięta i wyluzowana, a teraz, dla kontrastu, podzieliła się z fanami sesją w czerni.

Małgorzata Kożuchowska pozuje w czerni. "Coraz młodsza" - piszą fani

Małgorzata Kożuchowska wrzuciła na Instagrama kilka zdjęć, na których pozuje w klasycznej czerni. Aktorka zdecydowała się na zmysłową stylizację, w której główną rolę gra marynarka i zabójczo zgrabne nogi gwiazdy. Kożuchowska, która skończy w tym roku 53 lata wciąż może się pochwalić idealną sylwetką i młodym wyglądem. Nic dziwnego, skoro stawia na aktywny tryb życia!

Z jaką energią wchodzicie w nowy tydzień? Ja poniedziałek zaczęłam od treningu i basenu, a przede mną kolejny pracowity tydzień na planie, więc muszę mieć dużo sił i dobrej energii. Dobrego tygodnia!

- napisała, a fani natychmiast zasypali ją komplementami.

- "Nie znajduje słów podziwu dla Pani urody, klasy. Najlepiej ubrana kobieta w Polsce", "Pani Małgorzato jak Hanka Mostowiak z pierwszych odcinków. Coraz młodsza, PIEKNA KOBIETA ", "Pani Małgosia jak zawsze zaskakuje nas nieprzeciętnym wdziękiem, klasą i urodą", "Piękna kobieta" - piszą.

Faktycznie robi wrażenie?

Zobacz również: 

"Żony Warszawy. Historie Prawdziwsze": Barbara SobczakINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas