Reklama

Reklama

Małgorzata Socha odsłania ciało

Choć Małgorzata Socha jest mamą trójki dzieci, może pochwalić się szczupłą i wysportowaną sylwetką. Ostatnio chętnie ją eksponuje.

Socha zebrała na swoim instagramowym profilu imponującą liczbę obserwujących. Aktualnie to aż 728 tys. użytkowników! Aktorka zamieszcza tam zarówno zdjęcia z planu i branżowych imprez, jak i z rodzinnych wakacji. Reklamuje także określone produkty oraz usługi.

Reklama

Ostatnio w tym celu zamieściła w sieci zdjęcie, do którego pozuje w samym (krótkim!) ręczniku. Socha siedzi na brzegu wanny i wsmarowuje balsam w ciało. Trzeba przyznać, że aktorka jest coraz szczuplejsza!

Nic dziwnego, że fanki dopytują aktorkę, co zrobiła, że tak szybko wróciła do formy po urodzeniu trzeciego dziecka. - Weź ty chudzierlaczku. Wprowadzasz mnie w kompleksy czy - O matko! Jaka chudzinka!!! 3 ciąże i taka figura? Tak trzymaj, łatwo pewnie nie było, wiem coś na ten temat... (pis. org.) - mogliśmy przeczytać w komentarzach.

Wiadomo, że Socha niedawno wróciła z obozu sportowego prowadzonego przez Annę Lewandowską. Zdjęcia z wyprawy opatrzyła wymownym podpisem: - U cioci na katorgach.

Wygląda więc na to, że ciężka praca przełożyła się bezpośrednio na efekty. Chcielibyście dostać taki wycisk?


Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Socha | socha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje