Reklama

Reklama

Małgosia z "Rolnik szuka żony" zaliczyła wpadkę?

Program „Rolnik szuka żony” ma naprawdę niezwykłą widownię. Fani misyjnego show nie tylko śledzą na bieżąco losy uczestników najnowszej edycji, ale sprawdzają także, co słychać u tych, którzy wzięli udział w formacie przed laty.

Obecnie Telewizja Polska emituje szósty sezon programu. Na razie trudno rozstrzygać, jak potoczą się losy rolników oraz ich wybranek. Wygląda jednak na to, że szansę na stworzenie trwałej relacji mają tylko Jakub i Anna z okolic Poznania.

Tymczasem producenci "Rolnika..." mogą pochwalić się wieloma sukcesami. Kilka par wyswatanych przed kamerami stanęło na ślubnym kobiercu. Pojawiły się także dzieci! Do tych szczęśliwców należy Małgorzata Borysewicz, która w programie poznała ukochanego Pawła. Para we wrześniu 2018 roku wzięła ślub, a kilka miesięcy później na świat przyszedł ich synek Rysio.

Reklama

Borysewicz jest aktywna w mediach społecznościowych. Jej instagramowy profil śledzi w tym momencie aż 120 tys. użytkowników! Małgosia pokazuje tam ciasta (pieczenie jest jej pasją) oraz dzieli się migawkami z życia rodzinnego.

Ostatnio opublikowała kilka zdjęć ze ślubu swojej siostry. Rolniczka postawiła na krótką i bogato zdobioną sukienkę. Co ciekawe, jej kreacja jest również biała! Wygląda jednak na to, że pannie młodej wcale to nie przeszkadzało.

Zobaczcie, jak Borysewiczowie prezentowali się podczas rodzinnej uroczystości! Myślicie, że wybór tak jasnej sukienki był trafiony?


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje