Reklama

Reklama

Mandaryna wypowiedziała się na temat szczepień

Choć Mandaryna nie jest tak aktywna w show-biznesie jak kiedyś, zdarza się jej bywać na eventach. Na jednym z nich została spytana o jej stosunek do szczepionek przeciwko COVID-19.

Choć o szczepieniach przeciwko COVID-19 mówi się coraz częściej, a lekarze od kilku miesięcy edukują społeczeństwo, wciąż znajdą się tacy, którzy do szczepień będą dorabiać teorie spiskowe. Wśród naszych celebrytów na czele tej grupy stoją Edyta Górniak i Viola Kołakowska. 

Mandaryna o szczepieniach


Po drugiej stronie barykady stoi znacznie większa część polskich gwiazd, m. in. Krystyna Janda, która ostatnimi czasy zdradziła, że nie chce pracować z aktorami, którzy się nie zaszczepili.

Ostatnio głos w sprawie szczepień zabrała również Mandaryna, jedna z byłych żon Michała Wiśniewskiego. Choć aktualnie nie jest już najgorętszym nazwiskiem polskiego show-biznesu, w dalszym ciągu wzbudza zainteresowanie. W rozmowie z "Jastrząb Post" przyznała, że zaszczepiła zarówno siebie, jak i swoje dzieci.

Odniosła się też do sprawy podziału społecznego:

Reklama

Jako zwolenniczka szczepień Marta Wiśniewska jednocześnie nie krytykuje tych, którzy nie chcą tego robić. Powiedziała jedynie, że narzekanie na pandemię i jednoczesne nieszczepienie się, nie jest jej zdaniem fajne.

Co sądzicie o takiej opinii?

Czytaj również: 

Krzysztof Krawczyk Junior wściekły na wdowę! 

Stella del Carmen. Piękna córka Antonio Banderasa 

Odwiedził każdy kraj na świecie. I to w tym wieku!


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mandaryna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy