Reklama

Marcelina Zawadzka na "gorących" zdjęciach. Tak świętowała urodziny

Marcelina Zawadzka od kilku dni relaksuje się na wakacjach w Tajlandii. Modelka wybrała się tam razem z partnerem - Maxem Gloecknerem. Korzystając z uroków rajskich krajobrazów postanowiła zrobić sobie kilka zdjęć w bikini, które możemy podziwiać w mediach społecznościowych. Fani są wprost oczarowani.

Marcelina Zawadzka to polska modelka, była Miss Polonia, a także prezenterka telewizyjna. Współprowadzenie kilku popularnych programów telewizyjnych - m.in. "Pytania na śniadanie" przyniosło jest ogromną popularność i sympatię widzów. Od 2021 roku Zawadzka związana jest ze stacją Polsat. Najpierw brała tam  udział w klipie świątecznym pt. "Święta marzeń", a następnie prowadziła "Sylwester z Polsatem". Została też współprowadzącą reality show "Farma". 

Poza prężnym rozwojem kariery telewizyjnej, Marcelina Zawadzka prowadzi też swoje konto w mediach społecznościowych, gdzie pozostaje w stałym kontakcie z fanami. Chętnie dzieli się tam kadrami z codziennego życia, zdjęciami z wakacji, efektami sesji zdjęciowych, a czasem też wykorzystuje swoje zasięgi do informowania o ważnych dla niej sprawach. Kiedyś np. przestrzegała kobiety przed samodzielnym doklejaniem sobie rzęs. Sama spróbowała, przez co wylądowala w szpitalu. 

Reklama

Czytaj więcej: Marcelina Zawadzka trafiła do szpitala po doklejaniu rzęs. Apeluje do kobiet

Marcelina Zawadzka zaprezentowała wdzięki podczas wakacji

Ocenie na Instagramie Zawadzkiej podziwiać możemy zdjęcia z rajskich wakacji, które spędza wraz z partnerem - Maxem Gloecknerem w Tajlandii. Tam też świętowali razem 34-urodziny modelki, które obchodziła 25 stycznia. Z tej okazji zamieścili wspólne zdjęcia, które bardzo spodobały się fanom. 

Sporo zachwytów wywołały też najnowsze zdjęcia modelki, które wykonała w basenie. Zaprezentowała na nich swoją zgrabną figurę w skąpym, różowym bikini. Przy okazji Zawadzka podziękowała też za ogrom życzeń urodzinowych, które do niej spłynęły. Zwróciła się także do swojej mamy. 

 Fani szybko zaczęli komentować i zachwycać się wyglądem prezenterki. 

- Bogini piękności.

- Piękna dziewczyna w wyjątkowych okolicznościach przyrody. 

- Cudna figura - pisali internauci. 

Jak widać Marcelina i jej ukochany są zachwyceni pobytem w Tajlandii. Świętowania urodzin w takich okolicznościach można jedynie pozazdrościć. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Marcelina Zawadzka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy