Reklama

Reklama

Marcelina Zawadzka powiększyła usta?

Marcelina Zawadzka to jedna z ładniejszych polskich gwiazd, która przez lata pracy w polskim show-biznesie zgromadziła pokaźne grono fanów. Tym razem to oni właśnie zauważyli, że coś zmieniło się w wyglądzie celebrytki. Wszystkiemu winne jest jedno zdjęcie.

Marcelina Zawadzka ma na swoim koncie tytuł Miss Polonia 2011. Nic więc w tym dziwnego, że gwiazda doczekała się wiernych fanów, którzy nadal śledzą jej poczynania w mediach. 

Jeszcze do niedawna widzowie mogli oglądać ją w śniadaniowym programie TVP2, jednak te czasy już się skończyły. 

Ta życiowa zmiana jednak nie załamała Marceliny, która chętnie pokazuje swoje życie w mediach społecznościowych. 

To właśnie tam ostatnio pojawiło się zdjęcie, do którego pozuje w dresowych spodniach i kusym topie, który podkreśla jej biust. 

Jednak nie to przykuło uwagę internautów, a zmiana na twarzy Marceliny Zawadzkiej, której się dopatrzyli. 

"Pani Marcelino pani naturalne usta są najpiękniejsze na świecie, proszę już więcej nic z nimi nie robić. Niech robią to ci, których usta są niedoskonałe. Pani są Perfect bez wypełniaczy. Traci przez to pani na oryginalnym, zjawiskowym wyglądzie" - napisała jedna internautka, a druga stwierdziła, że w pełni się z nią zgadza. 

Marcelina jednak nie odniosła się do tych słów i nie skomentowała rzekomego poprawiania urody. Jedno jest pewne - gwiazda jest tak piękną kobietą, że trudno od niej oderwać oczy! 

Reklama


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Marcelina Zawadzka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy