Reklama

Marcjanna Lelek dokonała coming outu. Jest w związku z kobietą

Marcjanna Lelek to była gwiazda serialu "M jak miłość", gdzie przez kilkanaście lat grała rolę Natalki Mostowiak. Teraz aktorka zaskoczyła fanów osobistym wyznaniem - okazuje się, że od pół roku jest w związku z kobietą.

Marcjanna Lelek zasłynęła rolą Natalki Mostowiak w uwielbianym przez Polaków "M jak miłość". Aktorka dołączyła do serialu jako dziecko i grała w nim przez następnych kilkanaście lat. Jakiś czas temu jednak zrezygnowała i rozpoczęła studia reżyserskie w łódzkiej Szkole Filmowej.

Coming out Marcjanny Lelek

Ostatnio Lelek zdobyła się na niezwykle osobiste wyznanie na swoim Instagramie. Była aktorka wyznała, że od pół roku jest w związku z kobietą. Do tej pory spotykała się jedynie z mężczyznami, jednak sama czuła, że może zakochać się w dziewczynie i w końcu się to stało.

Reklama

Kobieta podkreśliła również, że zarówno jej rodzina, jak i rodzina jej partnerki wspierają je i traktują jak każdą inną parę. Otwarci i tolerancyjni są także ich przyjaciele i znajomi. Lelek przyznała, że to szczęście mieć wokół siebie takich ludzi.

W komentarzach pod postem Lelek pojawiło się wiele głosów wsparcia i życzeń szczęścia dla pary.

***

Zobacz również:

Ojciec Joanny Opozdy skreślił ją i wyjechał na Madagaskar. Teraz przekazał smutne wieści  

Karolina Pisarek po zdradzie chodziła na terapię. "To była dla mnie trauma" 

Kim jest Kamila Złośnik? Okrzyknięto ją "polską Kim Kardashian"!  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: coming out
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy