Reklama

Reklama

Mariah Carey i James Packer planują wystawny ślub

Bliski przyjaciel Carey - Brett Ratner - wyznał, że piosenkarka i jej narzeczony najpierw byli przyjaciółmi. Brett uważa, że taki początek znajomości daje dobre fundamenty na przyszłość.

W rozmowie z magazynem "PEOPLE" powiedział: - Oboje są wspaniałymi ludźmi. Ich związek narodził się naturalnie, co jest piękne. Mariah jest moją przyjaciółką i jest zawsze przy mnie. James jest moim partnerem biznesowym. Najpierw byli przyjaciółmi. To wspaniały sposób na zawiązanie z kimś więzi. Cieszę się, że jestem częścią tego wszystkiego!

Mówi się, że szczęśliwa para planuje wystawny ślub.

- Uwielbiam dostojne wydarzenia. To będzie wielki ślub. Wielki i wystawny. - wyznała gwiazda.

Oczywiście najważniejszy jest związek i miłość. To liczy się przede wszystkim, ale cieszę się na myśl o tym wielkim wydarzeniu.

Reklama

Mariah nie spieszy się z poinformowaniem swoich dzieci - Moroccana i Monroe - o zaręczynach, ponieważ chce, aby zrozumiały, że z ich perspektywy nic się nie zmieni.

- Nie rozmawiałam z nimi na ten temat, ponieważ są jeszcze małe i nie rozumieją pewnych rzeczy. Nie mogę się z tym spieszyć i muszę im wszystko wyjaśnić, aby mieć pewność, że rozumieją, iż jest to dla nich dobra zmiana. Ich życie się nie zmieni. - dodała piosenkarka.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy