Reklama

Reklama

Marianna Gierszewska pokazała zdjęcie z mother shower. Zwróciła się do przyszłych rodziców

Marianna Gierszewska za pośrednictwem Instagrama pochwaliła się zdjęciem z jej mother shower. Pod postem postanowiła podzielić się swoimi przemyśleniami dotyczącymi ciąży i macierzyństwa. Co napisała?

Marianna Gierszewska jest w ciąży

Aktorka na początku roku poinformowała fanów, że jest w ciąży. W ubiegłym roku wyszła za mąż, a teraz spodziewa się pierwszego dziecka. Na Instagramie opublikowała wspólne zdjęcie z mężem i ogłosiła światu radosną nowinę.

Marianna Gierszewska jest aktywna w mediach społecznościowych, więc chętnie dzieli się z fanami zdjęciami rosnącego brzuszka. Podzieliła się także zdjęciem z mother shower, pod którym zdecydowała się zwrócić do przyszłych rodziców. Podkreśliła, że ciąża jest wyjątkową drogą. Zwróciła się nie tylko do kobiet, ale także mężczyzn. Skupiła się na wyznaczaniu przestrzeni, która jest tak ważna w życiu.

Reklama

Podobnie zwróciła się do mężczyzn. Nakreśliła, że partner powinien być dla swojej kobiety spokojnym i stabilnym wsparciem. 

Ponadto zaznaczyła, że przestrzeń na dziecko nie rodzi się w perfekcyjnych i idealnie zabliźnionych sercach, lecz jak sama to nazwała - zawsze świadomych.

Kim jest Marianna Gierszewska?

Marianna Gierszewska jest znana przede wszystkim z serialu "Pułpka", gdzie zagrała u boku Agaty Kuleszy. Pochodzi z aktorskiej rodziny. Jej mamą jest Edyta Torhan, którą można było oglądać w serialu "M jak miłość". Natomiast jej ojcem jest Maciej Kowalewski, którego możemy kojarzyć z roli Franka w serialu "Lokatorzy".

Marianna Gierszewska boryka się z wrzodziejącym zapaleniem jelita grubego. Jedynym rozwiązaniem była stomia. Mówi o tym otwarcie. Wszystko po to, by wspierać osoby, które podobnie jak ona cierpią na tę chorobę.

Czytaj więcej:

Jennifer Aniston się nie starzeje. Jak ona to robi?

Sarah Jessica Parker na planie nowego serialu. Pokazała się w siwych włosach

Caitlyn Jenner skrytykowana za lot do Australii

Zob
acz także:Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje