Reklama

Reklama

Marta Manowska jest z bratem uczestnika "Rolnik..."? Fani mają dowody

Marta Manowska od samego początku, czyli od 2014 roku, prowadzi program "Rolnik szuka żony". W międzyczasie stała się gwiazdą Telewizji Polskiej, gdzie została także prowadzącą "The Voice Senior". Nic dziwnego, że fani interesują się jej życiem prywatnym, jednak gwiazda pozostaje skryta. Co wiadomo na temat jej wakacji w Meksyku?

Marta Manowska. Kim jest?

Marta Manowska zdobyła popularność jako prowadząca program "Rolnik szuka żony". Od tego czasu jej kariera rozwija się w szybkim tempie. Prowadziła w Telewizji Polskiej programy "The Voice Senior", "Sanatorium miłości" oraz "Ośmiu wspaniałych", a od niedawna dołączyła do ekipy "Pytania na śniadanie".

Gwiazda TVP ma 37 lat, pochodzi z Siemianowic Śląskich i ukończyła dziennikarstwo na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Studiowała także historię sztuki w Hiszpanii. Ma na koncie kilka epizodycznych ról aktorskich w serialach i teledyskach. Manowska napisała również trzy książki.

Reklama

Marta Manowska. Partner

Ostatnio zrobiło się głośno o życiu prywatnym Manowskiej. Wszystko za sprawą jej urlopu w Meksyku, który gwiazda relacjonuje na Instagramie. Internauci odkryli, że w tym samym miejscu przebywa brat jednego z uczestników programu "Rolnik..."!

Chodzi o Roberta Bodziannego, brata Pawła, który w programie znalazł miłość, Martę Paszkin. Robert wstawia zdjęcia z tych samych miejsc co Marta. Na ich relacjach znalazło się nawet zdjęcie wspólnego posiłku - widać, że siedzieli w restauracji przy jednym stoliku.

Marta Manowska. Wakacje

Pod postami Manowskiej i Bodziannego fani aktywnie komentowali i zwracali uwagę na ich wspólne wakacje. Kobieta jednak większość takich wpisów usuwa, co tylko jeszcze bardziej podsyca plotki o jej możliwym związku.

Czytaj więcej:

Marta Manowska pokazała pierścionek zaręczynowy

Meksyk: Tu kobieta warta jest tyle, co worek jedzenia

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Marta Manowska | wakacje gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje