Reklama

Reklama

Marta Żmuda Trzebiatowska nową gwiazdą Polsatu. Jak zaczęła się jej kariera aktorska?

Marta Żmuda Trzebiatowska to gwiazda nowego serialu „Kuchnia”, którego premiera już tej jesieni w Telewizji Polsat. Aktorka wcieli się w postać Heleny — właścicielki restauracji. Jak swoją karierę aktorską zaczynała Marta Żmuda Trzebiatowska?

„Kuchnia” - nowy serial Telewizji Polsat

Serial "Kuchnia" ma być najśmieszniejszą i najsmaczniejszą produkcją 2021 roku, która zachwyci widzów zabawnymi dialogami. W obsadzie serialu "Kuchnia" będzie można oglądać nie tylko Martę Żmudę Trzebiatowską, ale także Tomasza Karolaka, Marię Dębską, Eryka Lubosa i Patryka Cebulskiego.

Serial "Kuchnia" skupia się na przeżyciach kucharzy pewnej restauracji, która słynie z kuchni francuskiej. Zobaczymy nie tylko ich zawodowe przejścia, ale także prywatne. Tajemnice, intrygi i miłosne relacje dadzą początek zabawnym historiom. 

Patryk Cebulski wcieli się w postać Maksa - początkującego kucharza, który dołączy do ekipy pod kierownictwem aroganckiego szefa kuchni, którego zagra Tomasz Karolak. To właśnie wtedy zaczną się zabawne perypetie.  

Reklama

Maria Dębska odegra rolę pani manager, Eryka Lubosa zobaczymy jako właściciela restauracji, a Marta Żmuda Trzebiatowska wcieli się w postać Heleny Sokołowskiej — właścicielki konkurencyjnego lokalu.

Jak zaczynała Marta Żmuda Trzebiatowska?

Marta Żmuda Trzebiatowska urodziła się 26 lipca 1984 roku w Człuchowie. W rodzinnych stronach spędziła dzieciństwo, skończyła szkołę podstawową oraz średnią. Na studia postanowiła wyjechać do Warszawy, gdzie w 2007 roku ukończyła Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza.

Serialowy debiut aktorski Marty Żmudy Trzebiatowskiej miał miejsce w 2005 roku w serialu "Dom niespokojnej radości". Pojawiła się także w obsadzie takich seriali jak "Dwie strony medalu", "Magda M" oraz "Twarzą w twarz" i "Teraz albo nigdy!".  

Marta Żmuda Trzebiatowska w mediach społecznościowych

Marta Żmuda Trzebiatowska wystąpiła także w serialu "Blondynka", a także wcieliła się w postać lekarza w serialu "Na dobre i na złe".

W 2008 roku w kinach pojawił się pierwszy film, w którym zagrała Marta Żmuda Trzebiatowska, czyli  "Nie kłam, kochanie". Następnie na wielkim ekranie można było oglądać aktorkę w takich produkcjach jak "Ciacho", "Och, Karol 2" oraz "Śluby panieńskie" i "Wkręceni 2". 

Marta Żmuda Trzebiatowska jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Jej profil śledzi ponad 300 tys. osób. Regularnie dzieli się z odbiorcami swoimi zdjęciami oraz przemyśleniami.

Instagramowy profil Marty Żmudy Trzebiatowskiej tworzą zdjęcia z planów seriali oraz filmów. Na próżno jednak szukać rodzinnych ujęć z dziećmi. 

Niemal pod każdym opublikowanym przez aktorkę zdjęciem znajduje się opis. To właśnie w ten sposób Marta Żmuda Trzebiatowska dzieli się z fanami swoimi przemyśleniami. Ostatnio można było przeczytać o podejściu aktorki do dojrzałości i stawianiu granic. 

Ponadto Marta Żmuda Trzebiatowska za pośrednictwem Instagrama przekazuje informacje dotyczące jej życia zawodowego. Aktorka nie kryjąc radości, niedawno podzieliła się informacją, że dołączyła do obsady czeskiej komedii.

Czytaj więcej:

Kourtney Kardashian zmieniła fryzurę. Już tak nie wygląda!

Agnieszka Włodarczyk w krótkiej sukience i muszkieterkach. Seksowna młoda mama!

Anna Wendzikowska wypoczywa w Mediolanie

Zobacz także: 


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy