Reklama

Reklama

Martyna Wojciechowska o tym, czy jeszcze się zakocha. Padły wymowne słowa

Martyna Wojciechowska nie tak dawno rozwiodła się z Przemysławem Kossakowskim. Para wzbudzała ogromne zainteresowanie, ale niechętnie dzielili się ze światem swoim życiem osobistym. Martyna Wojciechowska w jednym z wywiadów postanowiła powiedzieć, czy w jej życiu jest miejsce na kolejny związek. Jej słowa rozwiewają wszelkie wątpliwości.

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski już po rozwodzie

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski należeli do grona najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Ich związek wzbudzał ogromne zainteresowanie zarówno mediów, jak i internautów. Parze zależało jednak na tym, by nie dzielić się swoimi prywatnymi sprawami z otoczeniem. 

Wszystko zaczęło się w 2018 roku. To właśnie wtedy zaczęli się spotykać. Unikali rozgłosu i nie chcieli zwracać na siebie uwagi. Para długo trzymała w tajemnicy swój związek i nie zamierzała zdradzać szczegółów dotyczących ich życia. Nie zdecydowali się nawet na ogłoszenie zaręczyn.

Reklama

W 2020 roku Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski stanęli na ślubnym kobiercu, a tę radosną informację przekazali się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Ku zaskoczeniu wszystkich ich związek małżeński nie przetrwał próby czasu i po trzech miesiącach się zakończył. Para jest już po rozwodzie.

Martyna Wojciechowska o nowej relacji. Czy jeszcze się zakocha?

Jak już wspomniano, Martyna Wojciechowska niechętnie opowiada o swoich prywatnych sprawach. Nie wiadomo więc, czy w jej życiu pojawił się już inny mężczyzna. Podróżniczka w rozmowie z "JastrząbPost" postanowiła jednak wyznać, czy w jej życiu jest miejsce na nową miłość. 

Martyna Wojciechowska poza tym odpowiedziała na pytanie, czy gdyby w jej życiu pojawił się nowy partner, to czy podzieliłaby się tą informacją ze światem. "Ja nigdy nie byłam fanką dzielenia się moim życiem osobistym, zresztą chyba z tego wszyscy mnie znają, że nie miałam w zwyczaju publicznie opowiadać o tym, co dzieje się w moim życiu prywatnym. Nigdy nie wystąpiłam na żadnej okładce magazynu, opowiadając o szczegółach mojego życia intymnego i to się na pewno nie zmieni" - powiedziała podróżniczka w rozmowie z "JastrząbPost". 

***

Zobacz także:

Małgorzata Kożuchowska szuka nowej pracy? Systematycznie odwiedza pewne miejsce

Córka Cichopek i Hakiela "genetycznie obciążona". Znany ojciec mówi już o tym wprost

Magdalena Stępień przerywa milczenie po śmierci syna. Poruszające słowa


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Martyna Wojciechowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy