Reklama

Reklama

Marzena Rogalska: Lubię mieć schowane pudełko lodów

Lody uwielbia, a sorbety wręcz kocha. Marzena Rogalska przyznaje, że najbardziej lubi smak różany oraz słonego karmelu, a sorbety lubi popijać... szampanem. Prezenterka zdradza też, że lubi mieć schowane pudełko lodów na czarną godzinę...

Marzena Rogalska uwielbia lody, a sorbety - jako że jest fanką owoców - wręcz kocha.

- Nie lubię jak sorbety są za słodkie, wolę jednak nutę kwasowości. A jeśli chodzi o moje ulubione smaki to kocham połączenia słodyczy i słoności. W ogóle ciężko mi rozmawiać na ten temat, bo od razu wyobrażam sobie jak jem te wszystkie pyszności - żartuje znana prezenterka.

Reklama

Rogalska zdradza, że nie ma dla niej jednej, odpowiedniej pory na jedzenie lodów - zajada się nimi zarówno latem, jak i zimą, również bez okazji.

- Lubię mieć pudełeczko dobrych lodów na czarną godzinę, jak ktoś przyjdzie, żeby mieć do kawki albo szampana - sorbet z szampanem komponuje się wspaniale - czy jak będę chciała obejrzeć film w dobrym towarzystwie - mam tu na myśli towarzystwo dobrych lodów (śmiech). Już nie wspomnę o momentach, kiedy po prostu dorywam swój ukochany smak i wyjadam go prosto z pudełeczka... - opowiada Rogalska i dodaje, że jej ulubione smaki to różany i słony karmel.

Jedni wierzą w teorię, że lody - przez wzgląd na to, że organizm musi wyprodukować więcej energii na ich ogrzanie - odchudzają. Co na to dietetyk Agnieszka Piskała?


Dowiedz się więcej na temat: Marzena Rogalska | lody

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje