Reklama

Reklama

Marzena Rogalska ma nową pracę po odejściu z TVP!

Marzena Rogalska 16 lutego ogłosiła swoje odejście z TVP po 12 latach pracy dla tej stacji. Teraz okazuje się, że jej pobyt na bezrobociu nie był zbyt długi, bo gwiazda... znalazła nową posadę!

Gwiazda zaskoczyła wszystkich, gdy za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych ogłosił odejście z TVP, gdzie prowadziła "Pytanie na śniadanie". 

Reklama

To właśnie po odejściu dziennikarki z TVP w mediach rozpętała się istna burza, w której nie szczędzono krytyki gwiazdom Telewizji Polskiej. 

W tym czasie Marzena zaczęła układać sobie życie na nowo i nie ukrywała, że rozstanie z miejscem pracy, choć przyniosło jej ulgę, to jest dla niej trudnym tematem. 

Okazuje się jednak, że nie musiała zbyt długo czekać na ofertę pracy. Nie jest tajemnicą, że Rogalska ma dobre kontakty z Beatą Sadowską, której to właśnie udzieliła pierwszego wywiadu po odejściu z TVP. 

Wywiad ten jest tylko wstępem do dalszej współpracy dziennikarek! Marzena od teraz będzie jednym z "wykładowców" portalu, który stworzyła właśnie Sadowska i Marta Błocka. 

Wykłady Rogalskiej będą pojawiać się właśnie na tej platformie, będziecie śledzić poczynania Marzeny? 

***
Zobacz również: 

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ>>>   

Dowiedz się więcej na temat: Marzena Rogalska | TVP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje