Reklama

Reklama

Matka czy siostra?

Dzisiejsze znane mamy coraz częściej wyglądają, a czasem nawet zachowują się jak nastolatki. Co na to ich córki?

Dzisiejsze znane mamy coraz częściej wyglądają, a czasem nawet zachowują się jak nastolatki. Co na to ich córki?

Gdy idą ulicą, nie sposób odróżnić, która to matka, a która córka! Styl i sposób bycia współczesnych mam diametralnie różni się od tego, co pamiętamy z dzieciństwa.

Dzisiejsze matki, zwłaszcza te z Hollywood, z lubością buszują w szafach nastoletnich córek. Od eleganckich szpilek wolą modne conversy, a zamiast szykownych płaszczy wybierają kurtki nabijane ćwiekami. Stosują bezstresowe wychowanie i odżegnują się od wizerunku wymagającej opiekunki. Dziś modnie jest być matką-kumpelką.

Zoë Kravitz, córka Lenny’ego Kravitza i Lisy Bonet, w jednym z wywiadów zdradziła, że gdy była mała, zwyczajnie wstydziła się za rodziców. "Dziś uwielbiam ich styl, ale kiedyś byłam zażenowana, gdy matka chodziła po ulicy w szalu boa", mówi.

Reklama

No cóż: problem z wyluzowanymi mamami pojawia się, gdy zapominają, że... mają dzieci.

Ola chce iść w ślady Kasi

Kasia Kowalska (39) sama wychowuje Olę (15) i jej młodszego brata Ignacego (4). Artystka jest dla dzieci idolką. Nic więc dziwnego, że Ola marzy, by tak jak mama zostać piosenkarką. Z tym, że preferuje inny repertuar. "Słucha Beyoncé i Rihanny, doprowadzając mnie tym do szału", śmieje się artystka.

Lily cenzuruje Kate

"Nigdy nie sądziłam, że mogę być dla kogoś obciachowa, dopóki na świat nie przyszła moja córka", wyznała ostatnio Kate Beckinsale (39). Jej córka Lily Mo (13) czyta wszystkie wywiady matki i podkreśla w nich błędy. "Ostatnio zażądała, bym przestała używać publicznie słowa wagina", śmieje się aktorka.

Willow inspiruje Jadę

Córka Jady Pinkett Smith (41), Willow (12), słynie z kontrowersyjnego wyglądu. Ale jej mamie nie przeszkadzają ani ćwieki, ani prawie łysa głowa córki. Bo jak twierdzi Jada, Willow jest dla niej inspiracją: "Jest odważna i piękna. Podziwiam ją", mawia Jada.

Ava to najlepszy doradca Reese

Reese Witherspoon (36) podkreśla, że bardzo liczy się ze zdaniem córki. Ava (13) doradza matce w kwestii ubioru, ról, a nawet mężczyzn! "Dopiero kiedy upewniłam się, że Ava w pełni zaakceptowała mojego faceta (agent gwiazd Jim Toth - przyp. redakcji), zgodziłam się za niego wyjść", zdradza aktorka.

Lily Rose: Nadzieja Vanessy

Kiedy Vanessa Paradis (40) była w wieku córki, zaczynała już robić karierę. Nic dziwnego, że pytana o Lily Rose (13), odpowiada: "Ona jest już dorosłą osobą. Świetnie śpiewa i jestem pewna, że wkrótce świat o niej usłyszy".

Justyna Kasprzak
SHOW 3/2013

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy