Reklama

Reklama

Matka jak córka

Piękne, zdolne i sławne. Wyglądają raczej jak siostry, a nie matki i córki. Często mają ten sam zawód, te same pasje, razem pojawiają się na czerwonym dywanie. Wyjątkowe i solo, i w duecie.

Goldie Hawn i Kate Hudson


"Złote dziewczyny" Hollywoodu lubią fotografować się razem na przyjęciach i imprezach. Obie zasłużyły sobie na miano królowych komedii. Nigdy nie stawiały kariery ponad życie rodzinne. Goldie ma troje dzieci, Kate oczekuje drugiego.

Krystyna Janda i Maria Seweryn


Maria Seweryn chciała zostać lekarzem. Szybko jednak okazało się, że jej przeznaczeniem jest pójść w ślady rodziców. Pełna pasji i zdolna jak jej mama, Krystyna Janda, prowadzi wraz z nią autorski Och-Teatr na warszawskiej Ochocie.

Ivana i Ivanka Trump


Słynne nazwisko i niewiarygodną fortunę zawdzięczają Donaldowi Trumpowi, czyli exmężowi jednej i ojcu drugiej. Ivana była niegdyś znaną modelką, Ivanka również poszła w jej ślady. Piękne i inteligentne, obie osiągają sukcesy w świecie biznesu.

Urszula Dudziak i Mika Urbaniak


Mika, córka damy polskiego jazzu Urszuli Dudziak, od dziecka marzyła o śpiewaniu, choć zdolni rodzice byli dla niej nie lada wyzwaniem. Póki co, nie ma się czego wstydzić. Mika już dostała Fryderyka za album Closer.

Demi Moore i Rumer Willis


Rumer jest najstarszą z trzech nastoletnich córek znanej aktorskiej pary. Po matce ma mocny podbródek i ostre rysy, ale, niestety, nie odziedziczyła jej świetnej figury. Rummer bardzo chce być aktorką. Jak na razie idzie jej całkiem nieźle.

Beyoncé i Tina Knowles


Beyonce odziedziczyła po swojej mamie piękne oczy, szlachetne kości policzkowe i królewską figurę. Prowadzą rownież wspólne przedsięwzięcie. We dwie założyły i wypromowały dom mody House of Dereon. Styl ubrań inspirowany jest trzema pokoleniami kobiet w ich rodzinie. "Dereon" stanowi hołd wobec babci Knowles, Agnez Dereon.

Kathy Hilton i Paris Hilton


Obie mają upodobanie do blond fryzur z dużą ilością lakieru i do mocnej opalenizny. Podobno również skłonność do skandali. Niejedna była gwiazda wspomina, jak to wiele lat temu wciągała kokainę z rodzicami dziedziczki Hiltonów w klubach Nowego Jorku. Mama Kathy co jakiś czas chętnie udziela płatnego wywiadu na wyłączność dotyczącego kolejnych skandali związanych z jej córką.

Carolina Herrera i Carolina Jr.


Carolina Herrera i Carolina Adriana rozdają karty w świecie amerykańskiej mody. W ubiegłym roku projektantki otworzyły swój butik w Polsce. Carolina uchodzi za najlepiej ubraną kobietę na świecie. Carolina Jr. stworzyła słynne już perfumy "212", inspirowane rytmem Nowego Jorku (212 to kod telefoniczny Manhattanu).

Susan Sarandon i Eva Amurri


Susan Sarandon mimo swoich sześćdziesięciu lat nadal uwodzi ponętnymi kształtami i kokieteryjnym spojrzeniem. Jej córka Eva, oprócz świetnej figury i zalotnego spojrzenia, odziedziczyła po mamie również aktorski talent. Obie lubią suknie od dobrych projektantów. Susan jest wierna amerykańskim markom, Eva woli europejski szyk. W ubiegłym roku na Emmy Awards wystąpiły: mama w czarnej sukni Donny Karan, córka w kultowej drapowanej sukni Thierry Muglera z lat 90.

Blythe Danner i Gwyneth Paltrow


Mają ten sam naturalny, delikatny typ urody i to samo świetne wyczucie stylu. Blythe Danner była popularną aktorką. Razem z mężem, reżyserem, błagali Gwyneth, by nie szła w ich ślady. Na szczęście bez skutku. Blythe otwarcie przyznaje, że młodzieńczy wygląd zawdzięcza zabiegom chirurgii estetycznej. Podobno gorąco poleca je swojej córce.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje