Reklama

Reklama

Matka jak córka

Piękne, zdolne i sławne. Wyglądają raczej jak siostry, a nie matki i córki. Często mają ten sam zawód, te same pasje, razem pojawiają się na czerwonym dywanie. Wyjątkowe i solo, i w duecie.

Goldie Hawn i Kate Hudson


"Złote dziewczyny" Hollywoodu lubią fotografować się razem na przyjęciach i imprezach. Obie zasłużyły sobie na miano królowych komedii. Nigdy nie stawiały kariery ponad życie rodzinne. Goldie ma troje dzieci, Kate oczekuje drugiego.

Krystyna Janda i Maria Seweryn


Maria Seweryn chciała zostać lekarzem. Szybko jednak okazało się, że jej przeznaczeniem jest pójść w ślady rodziców. Pełna pasji i zdolna jak jej mama, Krystyna Janda, prowadzi wraz z nią autorski Och-Teatr na warszawskiej Ochocie.

Ivana i Ivanka Trump


Słynne nazwisko i niewiarygodną fortunę zawdzięczają Donaldowi Trumpowi, czyli exmężowi jednej i ojcu drugiej. Ivana była niegdyś znaną modelką, Ivanka również poszła w jej ślady. Piękne i inteligentne, obie osiągają sukcesy w świecie biznesu.

Urszula Dudziak i Mika Urbaniak


Mika, córka damy polskiego jazzu Urszuli Dudziak, od dziecka marzyła o śpiewaniu, choć zdolni rodzice byli dla niej nie lada wyzwaniem. Póki co, nie ma się czego wstydzić. Mika już dostała Fryderyka za album Closer.

Demi Moore i Rumer Willis


Rumer jest najstarszą z trzech nastoletnich córek znanej aktorskiej pary. Po matce ma mocny podbródek i ostre rysy, ale, niestety, nie odziedziczyła jej świetnej figury. Rummer bardzo chce być aktorką. Jak na razie idzie jej całkiem nieźle.

Beyoncé i Tina Knowles


Beyonce odziedziczyła po swojej mamie piękne oczy, szlachetne kości policzkowe i królewską figurę. Prowadzą rownież wspólne przedsięwzięcie. We dwie założyły i wypromowały dom mody House of Dereon. Styl ubrań inspirowany jest trzema pokoleniami kobiet w ich rodzinie. "Dereon" stanowi hołd wobec babci Knowles, Agnez Dereon.

Kathy Hilton i Paris Hilton


Obie mają upodobanie do blond fryzur z dużą ilością lakieru i do mocnej opalenizny. Podobno również skłonność do skandali. Niejedna była gwiazda wspomina, jak to wiele lat temu wciągała kokainę z rodzicami dziedziczki Hiltonów w klubach Nowego Jorku. Mama Kathy co jakiś czas chętnie udziela płatnego wywiadu na wyłączność dotyczącego kolejnych skandali związanych z jej córką.

Carolina Herrera i Carolina Jr.


Carolina Herrera i Carolina Adriana rozdają karty w świecie amerykańskiej mody. W ubiegłym roku projektantki otworzyły swój butik w Polsce. Carolina uchodzi za najlepiej ubraną kobietę na świecie. Carolina Jr. stworzyła słynne już perfumy "212", inspirowane rytmem Nowego Jorku (212 to kod telefoniczny Manhattanu).

Susan Sarandon i Eva Amurri


Susan Sarandon mimo swoich sześćdziesięciu lat nadal uwodzi ponętnymi kształtami i kokieteryjnym spojrzeniem. Jej córka Eva, oprócz świetnej figury i zalotnego spojrzenia, odziedziczyła po mamie również aktorski talent. Obie lubią suknie od dobrych projektantów. Susan jest wierna amerykańskim markom, Eva woli europejski szyk. W ubiegłym roku na Emmy Awards wystąpiły: mama w czarnej sukni Donny Karan, córka w kultowej drapowanej sukni Thierry Muglera z lat 90.

Blythe Danner i Gwyneth Paltrow


Mają ten sam naturalny, delikatny typ urody i to samo świetne wyczucie stylu. Blythe Danner była popularną aktorką. Razem z mężem, reżyserem, błagali Gwyneth, by nie szła w ich ślady. Na szczęście bez skutku. Blythe otwarcie przyznaje, że młodzieńczy wygląd zawdzięcza zabiegom chirurgii estetycznej. Podobno gorąco poleca je swojej córce.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy