Reklama

Reklama

Megan Fox wróciła do figury sprzed ciąży

W lutym Megan Fox urodziła syna. Jednak patrząc na jej figurę, trudno uwierzyć, że jeszcze pół roku temu była to sylwetka ciężarnej kobiety. Osobisty trener Megan Fox zdradził, w jaki sposób aktorce udało się zrzucić zbędne kilogramy.

Zdrowe węglowodany - oto sekret szybkiej utraty wagi przez Megan Fox. Tak przynajmniej twierdzi jej trener, Harley Pasternak, w rozmowie w dziennikarzami magazynu Us Weekly.

Reklama

W Stanach Pasternak jest uznawany za fitnessowego celebrytę. Pomagał w uzyskaniu szczupłej sylwetki nie tylko Megan Fox, ale też m.in. Kris Jenner czy Jessice Simpson.

Mimo, że Fox jest zapracowaną mamą, Pasternak twierdzi, że sama przygotowywała sobie posiłki, zgodnie z jego wskazaniami. "Rano robiła smoothie lub omlet z białek z dodatkiem awokado. Na lunch jadła hummus lub sałatkę z grillowanym kurczakiem" - opowiadał w wywiadzie.

Oprócz zdrowej diety, Megan regularnie ćwiczyła. "Trenowała co najmniej trzy razy w tygodniu" - mówi Pasternak.

- "To były krótkie, ale intensywne treningi. Skupialiśmy się na odbudowaniu jej masy mięśniowej".

Dziś wygląd Fox jest najlepszym dowodem na skuteczność tej strategii. "Wygląda tak dobrze, jak przed porodem. Jeśli nie lepiej" - mówi Pasternak o swojej podopiecznej.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje